Aktuality

Řešení pro efektivní komunikaci i v době karantény

27.3.2020
Současná situace se šířením koronaviru Covi-19 se zajisté v určité míře dotkla mnoha z Vás. Řada společností musela upravit režim svého fungování a pracují ve velké míře v režimu home-office. Ani v takovém případě však nemusíte přijít o efektivní způsob komunikace s okolním světem.

více

Jsme tu stále pro Vás

25.3.2020
Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že i přes mimořádná opatření jsme tu stále pro Vás.

více

Hana Jarošíková odchází z vedení společnosti JOYCE ČR, s.r.o.

20.1.2020
Hana Jarošíková po vzájemné dohodě končí po 23 letech na pozici jednatelky společnosti Joyce ČR, s.r.o. a vydává se svojí vlastní cestou, mimo obor IT a komunikačních technologií. Českou společnost, která byla založena v roce 1996, a jejímž hlavním zaměřením jsou komunikační technologie a alternativní zdroje energií, bude zastupovat dlouholetý jednatel Petr Jarošík nyní samostatně.

více

Jak na výběr vhodné PBX - on-premise nebo řešení v cloudu?

9.12.2019
S postupným úpadkem ISDN a PSTN sítí, je migrace telefonního systému čím dál větším trendem. Společnosti jsou poté stavěny před rozhodnutí, zda použít on-premise nebo cloudové řešení. I přes všechny debaty, marketingové propagace, atd. se bohužel nedá přesně říct, které řešení je lepší. Každé řešení má své výhody i nevýhody a záleží tak hlavně na rozhodnutí každé společnosti.

více

Porovnat produkty: 0