Aktuality

4 důvody pro Skype for Business od Yealinku

14.8.2017
Velký počet organizací volí přechod na nejnovější UC platformy Microsoftu – Skype for Business, nebo partnerské hybridní cloudové řešení podporující Office 365. Jako součást úspěšného přechodu na tento model je nezbytné vybrat a nasadit koncové body, které odpovídají požadavkům partnerů i uživatelů.

více

Užijte si LETOSMILESIGHT s naší skvělou nabídkou

1.8.2017
Prožijte klidné a slunečné léto se zabezpečením Vašeho majetku díky naší skvělé letní nabídce dohledových systémů. Až do konce prázdnin si u nás totiž můžete pořídit vybrané modely IP kamer Milesight za polovinu!

více

Joyce je Gold distributorem Yealink pro rok 2017

25.7.2017
I letos společnost JOYCE ČR, s.r.o. obdržela prestižní ocenění Gold distributor Yealink 2017 od předního světového výrobce IP telefonů YEALINK. Ziskem tohoto titulu firma rozšířila již tak bohatou sbírku ocenění, které za poslední roky obdržela.

více

Nový zákaznický helpdeskový systém

30.6.2017
Nově s námi můžete komunikovat pomocí helpdeskového systému! Komunikace bude nyní jednodušší a přehlednější, vše bude na jednom místě a se zachováním historie. Začínáme nyní!

více

Více kompatibilní novinky WELL Mairdi

2.5.2017
Připojte se k více telefonům nebo počítači. S novými redukcemi pro náhlavní soupravy WELL Mairdi je to snadné! Zahrnuli jsme do nabídky redukce pro připojení k telefonům Avaya nebo redukce s USB konektorem a ovládáním hlasitosti.

více

Malujte si s JOYCE!

10.4.2017
Ve spolupráci s Českým červeným křížem jsme podpořili projekt Výuka první pomoci dětí, mládeže a dospělých, vznikly tak unikátní Omalovánky první pomoci s naší celostránkovou grafikou (na straně 4).

více

Stáhněte si bezva taháky pro obchodníky

27.3.2017
Máme pro Vás aktualizované "taháky" našich produktů, kde najdete vše na jednom místě. Poslouží Vám k rychlému přehledu o našich produktech a tím i rychlejšímu rozhodnutí ve Vašem obchodování. Taháky si můžete stáhnout a kdykoliv použít.

více

Porovnat produkty: 0