Aktuality

Představení portfolia USB kamer

27.5.2021
V naší nabídce najdete několik USB kamer, které lze nyní využít pro připojení k notebooku nebo stolnímu počítači, čímž dosáhnete vyšší kvality streamovaného obrazu při Vašich videokonferenčních hovorech.

více

Panasonic končí s PBX! Máme pro vás řešení od Yeastar

17.3.2021
Jistě si udržujete přehled o dění ve světě IT komunikací. Věříme tak, že vám neunikla informace o tom, že jeden z hlavních hráčů na trhu - společnost Panasonic - oznámila konec svého působení na poli PBX systémů a SIP telefonních systémů.

více

Hledáme nové tváře do našeho týmu!

2.2.2021
Chcete pracovat v dobrém kolektivu stabilní české firmy, která již 25 let pomáhá lidem a firmám najít řešení, která jim díky moderním technologiím usnadní život? Přidejte s k nám! Pokud Vás zaujalo pracovat na jiné pozici než právě nabízíme, ozvěte se nám! Těšíme se na Vás! Tým Joyce

více

Řešení pro efektivní komunikaci i v době karantény

27.3.2020
Současná situace se šířením koronaviru Covi-19 se zajisté v určité míře dotkla mnoha z Vás. Řada společností musela upravit režim svého fungování a pracují ve velké míře v režimu home-office. Ani v takovém případě však nemusíte přijít o efektivní způsob komunikace s okolním světem.

více

Porovnat produkty: 0