Aktuality

Nový model bezdrátového telefonu Yealink je tu!

24.1.2019
Od ledna 2019 je na česko-slovenském trhu k dostání novinka mezi bezdrátovými telefony - Yealink W53. Designové provedení je stejné jako u Yealink W56, ale samotná ručka má menší rozměr než její předchůdce. V pohotovostním režimu vydrží 200 hodin.

více

Joyce ČR rozjíždí spolupráci se Snom

15.1.2019
Brno, 15. ledna 2019 – Česká společnost Joyce a německá společnost Snom, obě specializující se na IP komunikace, oznamují počátek vzájemně přínosné spolupráce: firma Joyce ČR se stává autorizovaným distributorem VoIP produktů značky Snom pro Českou republiku a Slovensko.

více

Novinky a aktuality z Joyce 08/2018

27.8.2018
Vítáme vás u měsíčního přehledu novinek, aktualit a zajímavých tipů z JOYCE! Dnes Vám představíme výhodné ústředny Yeastar a řešení RTX na klíč. Dozvíte se také o chystaných změnách. Tak směle do čtení.

více

Stáhněte si bezva taháky pro obchodníky

7.8.2018
Máme pro Vás aktualizované "taháky" našich produktů, kde najdete vše na jednom místě. Poslouží Vám k rychlému přehledu o našich produktech a tím i rychlejšímu rozhodnutí ve Vašem obchodování. Taháky si můžete stáhnout a kdykoliv použít.

více

Baví Vás nové trendy v technologiích? Pak zbystřete! Jsou tu telefony řady Yealink SIP-T5x

19.7.2018
Patříte mezi ten typ lidí, kteří nové technologie neberou jako nutné zlo, ale při každé novince nadšeně zkoumají parametry a funkčnost? Pokud na Vás tento popis padne jako ulitý, určitě Vás zaujmou IP telefony Yealink řady T5x. Telefony této řady nejsou určeny jen pro vyřizování telefonních hovorů. Telefony Yealink T5x se stanou Vaším osobním asistentem.

více

Novinky a aktuality z Joyce 06/2018

25.6.2018
Vítáme Vás u měšíčního přehledu novinek, aktualit a zajímavých tipů z JOYCE! Provedeme Vás také výběrem produktů Yealink a RTX. Nabídneme zvýhodněné IP brány skladem.

více

Porovnat produkty: 0