Aktuality

Partnerské setkání JOYCE 2019

9.10.2019
Společnost JOYCE ČR, s.r.o. představila kompletní řešení značek Snom, Yealink, Yeastar, Well Mairdi, Well RTX, VOCOVO včetně novinek na Partnerské akci, která se uskutečnila dne 3.10.2019 v Hotel Atlantis Brno. Atmosféra byla příjemná a naši hosté si odnesli zajímavé poznatky z oboru IT komunikací. Doprovodným programem bylo speciální vystoupení profi parkouristů z In Motion Academy.

více

6 situací, které zabíjí váš business

13.9.2019
Dokáže váš telefonní systém plně podporovat vaše podnikání? Komunikace je jedna z nejdůležitějších věcí pro každý podnik. Špatný servis a služby zákazníkům vedou k jejich nespokojenosti, což pak může vést k poklesu tržeb a příjmů. Klesat může i produktivita vašich zaměstnanců kvůli špatné komunikaci s kolegy a klienty. Dokážete si představit tyto problémy i ve vaší společnosti?

více

Několik tipů pro minimalizaci poruch při upgradu na VoIP

29.7.2019
VoIP (Voice over Internet Protocol) je pro vaši společnost skvělý způsob jak zrychlit vaši práci, spolehlivost, možnost použití velkého množství pokročilých funkcí, a to vše za minimální náklady. To však neznamená, že byste se do světa VoIP měli vrhnout bezhlavě a bez jakékoliv přípravy. Pokud právě provádíte nebo plánujete modernizaci vaší společnosti, zde je několik tipů, které vám zajistí úspěšné zprovoznění a minimalizování možných problémů.

více

Novinky a aktuality z Joyce 04/2019

17.4.2019
Vítáme vás u měsíčního přehledu novinek, aktualit a zajímavých tipů z JOYCE! Dnes Vám představíme nové modely telefonů a audiotelefonů Yealink, novinky z díly Yeastar a také upozorníme na zajímavou akci.

více

Nový model bezdrátového telefonu Yealink je tu!

24.1.2019
Od ledna 2019 je na česko-slovenském trhu k dostání novinka mezi bezdrátovými telefony - Yealink W53. Designové provedení je stejné jako u Yealink W56, ale samotná ručka má menší rozměr než její předchůdce. V pohotovostním režimu vydrží 200 hodin.

více

Joyce ČR rozjíždí spolupráci se Snom

15.1.2019
Brno, 15. ledna 2019 – Česká společnost Joyce a německá společnost Snom, obě specializující se na IP komunikace, oznamují počátek vzájemně přínosné spolupráce: firma Joyce ČR se stává autorizovaným distributorem VoIP produktů značky Snom pro Českou republiku a Slovensko.

více

Porovnat produkty: 0