Aktuality

Naše rodina IP kamer roste

3.8.2015
Poptávka po kvalitních IP kamerách v JOYCE rychlým tempem roste. A protože v JOYCE jsou zákazníci alfou a omegou, neváháme ani minutut a rozšiřujeme sortiment IP dohledových systémů. Nově tak v naší nabídce najdete více typů venkovních i interiérových kamer i velkokapacitní nahrávací zařízení.

více

Uvádíme na trh videokonference Yealink

20.7.2015
Rychlý vývoj nových technologií a internetu výrazně mění způsob, jakým lidé i firmy komunikují. JOYCE přichází s prémiovým videokonferenčním řešením od značky Yealink, určeným zejména pro středně velké společnosti. Více...

více

Ústředny Yeastar jsou CRM-friendly

14.7.2015
Nastartujte efektivní firemní komunikaci - spojte vaše CRM s IP ústřednami Yeastar MyPBX! Spojení CRM a telefonních systémů vám pomůže vytěžit maximum výkonu z obou. Prostředí ústředen Yeastar MyPBX je tzv. CRM-friendly, podporuje integraci s oblíbenými CRM řešeními s přístupem k Asterisk Management Interface (AMI).

více

Web JOYCE v novém kabátu

13.7.2015
Náš web je od tohoto týdne v novějším a líbivějším kabátu. Naše marketingové oddělení udělalo na webu JOYCE průvan a zapracovalo na přehlednější struktuře webu, přibylo více obrázků a nový "facelift" dostaly i popisy našich produktů. Informace o VoIP tak najdete snadno a rychle. Prostě 1-2-3. :-)

více

Kamera WELL Milesight - Vaše třetí oko

9.7.2015
V aktuálním vydání časopisu o bezpečnosti Security World vyšla velká recenze na naši 5 Mpix kameru WELL Milesight MS-C3689-P. Pocit být v bezpečí doma i na pracovišti je pro nás stále důležitější, proto by vám neměl uniknout tento článek od Martina Kybala.

více

Náš tip na elegána od Yealinku

7.7.2015
Na Slovensku v těchto dnes vyšlo nové číslo časopisu PC revue, kde najdete také tip na business elegána od Yealinku - manažerský IP telefon Yealink SIP-T48G. Více...

více

HD produkt roku 2015 pro kameru Well Milesight

30.6.2015
Právě vyšel časopis HD World a v něm najdete výsledky 3. ročníku soutěže HD World Excellent. Soutěž každoročně vyzdvihuje a upozorňuje na zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Oceněné produkty se pozitivně odlišují od konkurence a mají velký přínos pro zákazníka.

více

Průvodce světem resellerů s videokonferencí

25.6.2015
Právě dnes vychází časopis Channel World - Resellerův průvodce, kde najdete celou stránku věnovanou Joyce. Přečíst si tak můžete náš současný profil firmy, kde nás najdete a k dispozici jsou i aktuální kontakty na naši divizi IT. Více...

více

Porovnat produkty: 0