Aktuality

Novinky a aktuality z Joyce 08/2018

27.8.2018
Vítáme vás u měsíčního přehledu novinek, aktualit a zajímavých tipů z JOYCE! Dnes Vám představíme výhodné ústředny Yeastar a řešení RTX na klíč. Dozvíte se také o chystaných změnách. Tak směle do čtení.

více

Stáhněte si bezva taháky pro obchodníky

7.8.2018
Máme pro Vás aktualizované "taháky" našich produktů, kde najdete vše na jednom místě. Poslouží Vám k rychlému přehledu o našich produktech a tím i rychlejšímu rozhodnutí ve Vašem obchodování. Taháky si můžete stáhnout a kdykoliv použít.

více

Baví Vás nové trendy v technologiích? Pak zbystřete! Jsou tu telefony řady Yealink SIP-T5x

19.7.2018
Patříte mezi ten typ lidí, kteří nové technologie neberou jako nutné zlo, ale při každé novince nadšeně zkoumají parametry a funkčnost? Pokud na Vás tento popis padne jako ulitý, určitě Vás zaujmou IP telefony Yealink řady T5x. Telefony této řady nejsou určeny jen pro vyřizování telefonních hovorů. Telefony Yealink T5x se stanou Vaším osobním asistentem.

více

Novinky a aktuality z Joyce 06/2018

25.6.2018
Vítáme Vás u měšíčního přehledu novinek, aktualit a zajímavých tipů z JOYCE! Provedeme Vás také výběrem produktů Yealink a RTX. Nabídneme zvýhodněné IP brány skladem.

více

Novinky a aktuality z Joyce 05/2018

21.5.2018
Vítáme Vás u měsíčního přehledu novinek, aktualit a zajímavých tipů z JOYCE! Těšit se můžete na připravované novinky Yealink. Dáme Vám tip na skvělý audiotelefon pro Vaši zasedací místnost na ústřednu Yeastar.

více

Porovnat produkty: 0