Aktuality

Uvádíme nové modely Yealink telefonů řady T4x

12.12.2017
Od prosince 2017 jsou na českém a slovenském trhu k dostání nové modely IP telefonů Yealink řady T4x. Objevte jejich báječnou kombinaci funkcí, designu a ceny. Čisté linie těchto telefonů se skvěle hodí do moderní kanceláře a navíc Vám usnadní práci díky široké paletě funkcí.

více

Listopadové novinky v naší nabídce

6.11.2017
Měsíc listopad je u nás bohatý na novinky. Tento měsíc uvádíme na trh hned několik nových produktů značky Yealink, jeden modul k ústřednám Yeastar a také novou náhlavní soupravu Mairdi. Pojďme si tedy všechny tyto novinky blíže představit.

více

Od září uvádíme na trh celou řadu zajímavých novinek Yealink!

8.9.2017
Náš sortiment od začátku září obohatila řada nových a zajímavých produktů značky Yealink. Paleta novinek je vskutku velmi pestrá, rozšířili jsme nejen nabídku v oblasti IP telefonů, ale také nabídku audiokonferenčních zařízení a videokonferenčních systémů. Novinek je opravdu mnoho, pojďme si je tedy všechny představit.

více

4 důvody pro Skype for Business od Yealinku

14.8.2017
Velký počet organizací volí přechod na nejnovější UC platformy Microsoftu – Skype for Business, nebo partnerské hybridní cloudové řešení podporující Office 365. Jako součást úspěšného přechodu na tento model je nezbytné vybrat a nasadit koncové body, které odpovídají požadavkům partnerů i uživatelů.

více

Užijte si LETOSMILESIGHT s naší skvělou nabídkou

1.8.2017
Prožijte klidné a slunečné léto se zabezpečením Vašeho majetku díky naší skvělé letní nabídce dohledových systémů. Až do konce prázdnin si u nás totiž můžete pořídit vybrané modely IP kamer Milesight za polovinu!

více

Porovnat produkty: 0