Aktuality

Seznamte se s telefony řady Yealink SIP-T4x

17.5.2018
Z bodu A do bodu B se dostanete i trabantem. Novým luxusním autem bude ale cesta mnohem příjemnější, nemyslíte? Stejně tak příjemné je i telefonování s novými telefony značky Yealink! Představujeme telefony Yealink SIP-T4x řady pro telefonování v kvalitě, která uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele.

více

Novinky a aktuality z Joyce 04/2018

18.4.2018
Vítáme Vás u měsíčního přehledu novinek, aktualit a zajímavých tipů z JOYCE! Těšit se můžete na zajímavé tipy z našeho produktového portfolia, výhodnou akci na ústředny Yeastar a připomeneme Vám možnost setkat se s námi v rámci zajímavé akce.

více

Novinky a aktuality z Joyce 03/2018

19.3.2018
Vítáme Vás u měsíčního přehledu novinek, aktualit a zajímavých tipů z JOYCE! Přečtěte si co je u nás nového. Dnes Vám představíme zajímavou novinku v oblasti bezdrátových telefonů Yealink a také výhodné nabídky ústředen Yeastar.

více

Všichni pod jednou střechou díky videokonferenci Yealink VC500

16.3.2018
Máme velkou radost! Hned dvě novinky se v březnu hlásí o slovo. Jedná se o koncová zařízení pro videokonferenci - Yealink VC500 Phone a Yealink VC500 MicPod. Víte, co je na videokonferencích to nejlepší? Můžete mít všechny zaměstnance a obchodní partnery pod jednou střechou. Ptáte se jak? Nejen o tom je náš nejnovější článek.

více

Novinky a aktuality z Joyce 02/2018

16.2.2018
Vítáme Vás u měsíčního přehledu novinek, aktualit a zajímavých tipů z JOYCE! Přečtěte si, co je u nás nového. Těšit se můžete na nový audiokonferenční telefon Yealink, edici Skype for Business pro vybranou řadu telefonů Yealink či na novinky v oblasti ústředen Yeastar. Doporučíme Vám také cenově výhodné tipy tohoto měsíce.

více

Nový videokonferenční endpoint Yealink VC500

25.1.2018
Představujeme novinku v našem portfoliu videokonferencí Yealink. Nové endpointy VC500 jsou velice elegantní, plné skvělých funkcí a především se postarají o realistickou osobní komunikaci i pro vzdálené účastníky. Objevte s námi kouzlo videokonferencí, které přinesou do Vaší práce větší efektivitu, komfort a úsporu času. Předností je také jejich rychlá a snadná instalace, kterou zvládnete na pár kliků.

více

Uvádíme nové modely Yealink telefonů řady T4x

12.12.2017
Od prosince 2017 jsou na českém a slovenském trhu k dostání nové modely IP telefonů Yealink řady T4x. Objevte jejich báječnou kombinaci funkcí, designu a ceny. Čisté linie těchto telefonů se skvěle hodí do moderní kanceláře a navíc Vám usnadní práci díky široké paletě funkcí.

více

Porovnat produkty: 0