Aktuality

Listopadové novinky v naší nabídce

6.11.2017
Měsíc listopad je u nás bohatý na novinky. Tento měsíc uvádíme na trh hned několik nových produktů značky Yealink, jeden modul k ústřednám Yeastar a také novou náhlavní soupravu Mairdi. Pojďme si tedy všechny tyto novinky blíže představit.

více

Od září uvádíme na trh celou řadu zajímavých novinek Yealink!

8.9.2017
Náš sortiment od začátku září obohatila řada nových a zajímavých produktů značky Yealink. Paleta novinek je vskutku velmi pestrá, rozšířili jsme nejen nabídku v oblasti IP telefonů, ale také nabídku audiokonferenčních zařízení a videokonferenčních systémů. Novinek je opravdu mnoho, pojďme si je tedy všechny představit.

více

4 důvody pro Skype for Business od Yealinku

14.8.2017
Velký počet organizací volí přechod na nejnovější UC platformy Microsoftu – Skype for Business, nebo partnerské hybridní cloudové řešení podporující Office 365. Jako součást úspěšného přechodu na tento model je nezbytné vybrat a nasadit koncové body, které odpovídají požadavkům partnerů i uživatelů.

více

Užijte si LETOSMILESIGHT s naší skvělou nabídkou

1.8.2017
Prožijte klidné a slunečné léto se zabezpečením Vašeho majetku díky naší skvělé letní nabídce dohledových systémů. Až do konce prázdnin si u nás totiž můžete pořídit vybrané modely IP kamer Milesight za polovinu!

více

Joyce je Gold distributorem Yealink pro rok 2017

25.7.2017
I letos společnost JOYCE ČR, s.r.o. obdržela prestižní ocenění Gold distributor Yealink 2017 od předního světového výrobce IP telefonů YEALINK. Ziskem tohoto titulu firma rozšířila již tak bohatou sbírku ocenění, které za poslední roky obdržela.

více

Nový zákaznický helpdeskový systém

30.6.2017
Nově s námi můžete komunikovat pomocí helpdeskového systému! Komunikace bude nyní jednodušší a přehlednější, vše bude na jednom místě a se zachováním historie. Začínáme nyní!

více

Porovnat produkty: 0