Aktuality

Joyce je Gold distributorem Yealink pro rok 2017

25.7.2017
I letos společnost JOYCE ČR, s.r.o. obdržela prestižní ocenění Gold distributor Yealink 2017 od předního světového výrobce IP telefonů YEALINK. Ziskem tohoto titulu firma rozšířila již tak bohatou sbírku ocenění, které za poslední roky obdržela.

více

Nový zákaznický helpdeskový systém

30.6.2017
Nově s námi můžete komunikovat pomocí helpdeskového systému! Komunikace bude nyní jednodušší a přehlednější, vše bude na jednom místě a se zachováním historie. Začínáme nyní!

více

Více kompatibilní novinky WELL Mairdi

2.5.2017
Připojte se k více telefonům nebo počítači. S novými redukcemi pro náhlavní soupravy WELL Mairdi je to snadné! Zahrnuli jsme do nabídky redukce pro připojení k telefonům Avaya nebo redukce s USB konektorem a ovládáním hlasitosti.

více

Malujte si s JOYCE!

10.4.2017
Ve spolupráci s Českým červeným křížem jsme podpořili projekt Výuka první pomoci dětí, mládeže a dospělých, vznikly tak unikátní Omalovánky první pomoci s naší celostránkovou grafikou (na straně 4).

více

IP telefony se softwarem Skype for Business

9.1.2017
Od letošního roku máme v nabídce IP telefony se speciálním softwarem Microsoft Skype for Business. Hromadné instalace jsou teď výrazně jednodušší, díky podpoře několika metod flexibilního nasazení. Podporovány jsou také všechny klíčové funkce platformy Skype for Business.

více

Porovnat produkty: 0