Aktuality

Více kompatibilní novinky WELL Mairdi

2.5.2017
Připojte se k více telefonům nebo počítači. S novými redukcemi pro náhlavní soupravy WELL Mairdi je to snadné! Zahrnuli jsme do nabídky redukce pro připojení k telefonům Avaya nebo redukce s USB konektorem a ovládáním hlasitosti.

více

Malujte si s JOYCE!

10.4.2017
Ve spolupráci s Českým červeným křížem jsme podpořili projekt Výuka první pomoci dětí, mládeže a dospělých, vznikly tak unikátní Omalovánky první pomoci s naší celostránkovou grafikou (na straně 4).

více

IP telefony se softwarem Skype for Business

9.1.2017
Od letošního roku máme v nabídce IP telefony se speciálním softwarem Microsoft Skype for Business. Hromadné instalace jsou teď výrazně jednodušší, díky podpoře několika metod flexibilního nasazení. Podporovány jsou také všechny klíčové funkce platformy Skype for Business.

více

Návod jak nastavit kameru Milesight rychlostí blesku

6.12.2016
Kamery Milesight jsou skvělé pro dohled, kdykoliv a kdekoliv jste. To je známá věc. Aby to fungovalo, je potřeba poměrně náročně nastavit Váš router, kameru a mobilní aplikaci. Ale pozor! Tomu je teď konec, s funkcí P2P nastavíte Vaši kameru jednoduše a rychle ve třech krocích!

více

JOYCE slaví 20 let na trhu

20.11.2016
Právě dnes je to 20 let od založení společnosti JOYCE ČR, s.r.o. Protože tento den připadl letos trochu nešikovně na neděli, oslavy proběhly už v minulém týdnu. A slavilo se celý den.

více

Porovnat produkty: 0