Aktuality

Návod jak nastavit kameru Milesight rychlostí blesku

6.12.2016
Kamery Milesight jsou skvělé pro dohled, kdykoliv a kdekoliv jste. To je známá věc. Aby to fungovalo, je potřeba poměrně náročně nastavit Váš router, kameru a mobilní aplikaci. Ale pozor! Tomu je teď konec, s funkcí P2P nastavíte Vaši kameru jednoduše a rychle ve třech krocích!

více

JOYCE slaví 20 let na trhu

20.11.2016
Právě dnes je to 20 let od založení společnosti JOYCE ČR, s.r.o. Protože tento den připadl letos trochu nešikovně na neděli, oslavy proběhly už v minulém týdnu. A slavilo se celý den.

více

Nová řada náhlavních souprav WELL Mairdi je plná inovací

10.10.2016
Uvádíme na trh nový model profesionálních náhlavních souprav WELL Mairdi! Výrobce vyslyšel požadavky zákazníků a zakomponoval je do nových modelů s názvem WELL Mairdi MRD-805. Těšit se tak můžete z vylepšené ergonomie hlavového mostu, nového designu nebo také z USB konektoru.

více

Na trhu nová řada VoIP PBX ústředen - Yeastar S-série!

1.10.2016
Od 1. října 2016 jsou na českém a slovenském trhu k dostání nové VoIP PBX ústředny - Yeastar S-série! Pod kvalitním kovovým šasi se skrývá výkonnější hardware pro Váš vyšší výkon v podnikání. A nejen to. Vylepšeními prošlo také webové rozhraní ústředen, přibyly také nové rozšiřující karty.

více

Navštivte náš stánek na konferenci

6.9.2016
Září je nabité akcemi, na kterých si můžete prohlédnout naše produkty Yealink, Yeastar, Milesight a WELL naživo! Navštivte náš stánek na konferencích ATComputers v Seči a Banské Bystrici nebo na konferenci Kam kráčí telekomunikační sítě v Plzni. Těšíme se na vás!

více

Více jednoduchosti do videokonferencí

15.8.2016
Dejte vale složitému nastavování a trhanému videu! Představujeme vám novinku na trhu s videokonferencemi - centrální řešení a endpointy Yealink VC120-12x. Elegantní vzhled, kamera s Full HD rozlišením a širokým pozorovacím úhlem, 3D prostorový zvuk i možnost sdílení dokumentů. Tato videokonference se stane Vaším nepostradatelným pomocníkem při komunikaci.

více

Jsme Yealink Senior Certified IP Phone Engineer

10.8.2016
Technici JOYCE ČR, Marek Buchta a David Pavelek, v těchto dnech dosáhli nejvyššího stupně certifikace od Yealink a obdrželi tak tituly Yealink Senior Certified IP Phone Engineer. Potvrzují tak velmi vysokou úroveň poskytovaných služeb JOYCE ČR v oblasti VoIP komunikace. Gratulujeme!

více

Yealink SIP-T48G nově připojíte i bezdrátově

8.8.2016
Překáží vám na pracovním stole kabel od IP telefonu? Nebo nemáte poblíž svého pracovního místa vůbec žádný ethernetový port? Nevadí, máme řešení i pro tyto situace! Stolní IP telefon Yealink SIP-T48G nově jde připojit i bezdrátově!

více

Porovnat produkty: 0