Aktuality

Navštivte náš stánek na konferenci

6.9.2016
Září je nabité akcemi, na kterých si můžete prohlédnout naše produkty Yealink, Yeastar, Milesight a WELL naživo! Navštivte náš stánek na konferencích ATComputers v Seči a Banské Bystrici nebo na konferenci Kam kráčí telekomunikační sítě v Plzni. Těšíme se na vás!

více

Více jednoduchosti do videokonferencí

15.8.2016
Dejte vale složitému nastavování a trhanému videu! Představujeme vám novinku na trhu s videokonferencemi - centrální řešení a endpointy Yealink VC120-12x. Elegantní vzhled, kamera s Full HD rozlišením a širokým pozorovacím úhlem, 3D prostorový zvuk i možnost sdílení dokumentů. Tato videokonference se stane Vaším nepostradatelným pomocníkem při komunikaci.

více

Jsme Yealink Senior Certified IP Phone Engineer

10.8.2016
Technici JOYCE ČR, Marek Buchta a David Pavelek, v těchto dnech dosáhli nejvyššího stupně certifikace od Yealink a obdrželi tak tituly Yealink Senior Certified IP Phone Engineer. Potvrzují tak velmi vysokou úroveň poskytovaných služeb JOYCE ČR v oblasti VoIP komunikace. Gratulujeme!

více

Yealink SIP-T48G nově připojíte i bezdrátově

8.8.2016
Překáží vám na pracovním stole kabel od IP telefonu? Nebo nemáte poblíž svého pracovního místa vůbec žádný ethernetový port? Nevadí, máme řešení i pro tyto situace! Stolní IP telefon Yealink SIP-T48G nově jde připojit i bezdrátově!

více

Rozšiřujeme nabídku analogových ústředen Yeastar

1.8.2016
Od srpna 2016 je k dostání nová analogová ústředna Yeastar Smart PBX N412. Nahraďte vaši vysloužilou ústřednu bez nutnosti rušit vnitřní analogové telefony. Máme řešení, které vám umožní zachovat vstupní analogové nebo ISDN linky.

více

Výprodej WiFi!

26.7.2016
Připravujeme místo ve skladu pro nové produkty z oblasti IP telefonie a dohledových systémů. Proto vyprodáváme vybrané WiFi produkty za zlomek jejich současné ceny!

více

Yealink SIP-VP T49G je IT produkt roku 2016

30.6.2016
Yealink T49G je naší letošní novinkou a vlajkovou lodí IP telefonů Yealink. S radostí oznamujeme, že jeho kvality a design mají velký ohlas a tento model získal ocenění IT produkt roku 2016.

více

Porovnat produkty: 0