Aktuality

Nová řada náhlavních souprav WELL Mairdi je plná inovací

10.10.2016
Uvádíme na trh nový model profesionálních náhlavních souprav WELL Mairdi! Výrobce vyslyšel požadavky zákazníků a zakomponoval je do nových modelů s názvem WELL Mairdi MRD-805. Těšit se tak můžete z vylepšené ergonomie hlavového mostu, nového designu nebo také z USB konektoru.

více

Na trhu nová řada VoIP PBX ústředen - Yeastar S-série!

1.10.2016
Od 1. října 2016 jsou na českém a slovenském trhu k dostání nové VoIP PBX ústředny - Yeastar S-série! Pod kvalitním kovovým šasi se skrývá výkonnější hardware pro Váš vyšší výkon v podnikání. A nejen to. Vylepšeními prošlo také webové rozhraní ústředen, přibyly také nové rozšiřující karty.

více

Navštivte náš stánek na konferenci

6.9.2016
Září je nabité akcemi, na kterých si můžete prohlédnout naše produkty Yealink, Yeastar, Milesight a WELL naživo! Navštivte náš stánek na konferencích ATComputers v Seči a Banské Bystrici nebo na konferenci Kam kráčí telekomunikační sítě v Plzni. Těšíme se na vás!

více

Více jednoduchosti do videokonferencí

15.8.2016
Dejte vale složitému nastavování a trhanému videu! Představujeme vám novinku na trhu s videokonferencemi - centrální řešení a endpointy Yealink VC120-12x. Elegantní vzhled, kamera s Full HD rozlišením a širokým pozorovacím úhlem, 3D prostorový zvuk i možnost sdílení dokumentů. Tato videokonference se stane Vaším nepostradatelným pomocníkem při komunikaci.

více

Jsme Yealink Senior Certified IP Phone Engineer

10.8.2016
Technici JOYCE ČR, Marek Buchta a David Pavelek, v těchto dnech dosáhli nejvyššího stupně certifikace od Yealink a obdrželi tak tituly Yealink Senior Certified IP Phone Engineer. Potvrzují tak velmi vysokou úroveň poskytovaných služeb JOYCE ČR v oblasti VoIP komunikace. Gratulujeme!

více

Yealink SIP-T48G nově připojíte i bezdrátově

8.8.2016
Překáží vám na pracovním stole kabel od IP telefonu? Nebo nemáte poblíž svého pracovního místa vůbec žádný ethernetový port? Nevadí, máme řešení i pro tyto situace! Stolní IP telefon Yealink SIP-T48G nově jde připojit i bezdrátově!

více

Rozšiřujeme nabídku analogových ústředen Yeastar

1.8.2016
Od srpna 2016 je k dostání nová analogová ústředna Yeastar Smart PBX N412. Nahraďte vaši vysloužilou ústřednu bez nutnosti rušit vnitřní analogové telefony. Máme řešení, které vám umožní zachovat vstupní analogové nebo ISDN linky.

více

Výprodej WiFi!

26.7.2016
Připravujeme místo ve skladu pro nové produkty z oblasti IP telefonie a dohledových systémů. Proto vyprodáváme vybrané WiFi produkty za zlomek jejich současné ceny!

více

Porovnat produkty: 0