Aktuality

Říjnová školení JOYCE

9.10.2015
Zveme vás na odborná školení, během října pořádáme Certifikační školení na Yealink VCS a Technické školení Yeastar MyPBX.

více

Certifikační školení Yealink VCS

24.8.2015
Víte, že jde videokonference Yealink propojit také s IP dohledovým systémem? Nejen tohle vám na našem školení ukážeme. Certifikace na videokonferenční řešení Yealink VCS přináší spoustu výhod! Neváhejte a přihlašte se ještě dnes! Více...

více

Novinky Yealink do každé kanceláře

19.8.2015
Uvádíme na český a slovenský trh nové modely stolních IP telefonů, JOYCE tak doplňuje nabídku telefonů Yealink o vylepšené produkty z řady T2x. Pořiďte si nového parťáka na Váš pracovní stůl - Yealink SIP-T27P nebo Yealink SIP-T29G.Více...

více

Naše rodina IP kamer roste

3.8.2015
Poptávka po kvalitních IP kamerách v JOYCE rychlým tempem roste. A protože v JOYCE jsou zákazníci alfou a omegou, neváháme ani minutut a rozšiřujeme sortiment IP dohledových systémů. Nově tak v naší nabídce najdete více typů venkovních i interiérových kamer i velkokapacitní nahrávací zařízení.

více

Uvádíme na trh videokonference Yealink

20.7.2015
Rychlý vývoj nových technologií a internetu výrazně mění způsob, jakým lidé i firmy komunikují. JOYCE přichází s prémiovým videokonferenčním řešením od značky Yealink, určeným zejména pro středně velké společnosti. Více...

více

Ústředny Yeastar jsou CRM-friendly

14.7.2015
Nastartujte efektivní firemní komunikaci - spojte vaše CRM s IP ústřednami Yeastar MyPBX! Spojení CRM a telefonních systémů vám pomůže vytěžit maximum výkonu z obou. Prostředí ústředen Yeastar MyPBX je tzv. CRM-friendly, podporuje integraci s oblíbenými CRM řešeními s přístupem k Asterisk Management Interface (AMI).

více

Web JOYCE v novém kabátu

13.7.2015
Náš web je od tohoto týdne v novějším a líbivějším kabátu. Naše marketingové oddělení udělalo na webu JOYCE průvan a zapracovalo na přehlednější struktuře webu, přibylo více obrázků a nový "facelift" dostaly i popisy našich produktů. Informace o VoIP tak najdete snadno a rychle. Prostě 1-2-3. :-)

více

Kamera WELL Milesight - Vaše třetí oko

9.7.2015
V aktuálním vydání časopisu o bezpečnosti Security World vyšla velká recenze na naši 5 Mpix kameru WELL Milesight MS-C3689-P. Pocit být v bezpečí doma i na pracovišti je pro nás stále důležitější, proto by vám neměl uniknout tento článek od Martina Kybala.

více

Porovnat produkty: 0