Baví Vás nové trendy v technologiích? Pak zbystřete! Jsou tu telefony řady Yealink SIP-T5x
19.7.2018

Patříte mezi ten typ lidí, kteří nové technologie neberou jako nutné zlo, ale při každé novince nadšeně zkoumají parametry a funkčnost? Pokud na Vás tento popis padne jako ulitý, určitě Vás zaujmou IP telefony Yealink řady T5x. Telefony této řady nejsou určeny jen pro vyřizování telefonních hovorů. Telefony Yealink T5x se stanou Vaším osobním asistentem.

Vstupte do vyšší úrovně IP telefonie

Do řady T5x telefonů patří následujících pět modelů: SIP-T52S, SIP-T54S, SIP-T56A, SIP-T58A a SIP-T58V. Každý z nich je něčím výjimečný. Zajímáte se spíše o ekonomickou nákladnost produktu? Nebo toužíte po technologické špičce? Obojí je možné. Pojďme se podívat na telefony více z blízka.

Yealink telefon SIP-T54SUrčitě nám dáte za pravdu, že ačkoli volání není to jediné, co od dnešních telefonů čekáme, je to stále to nejpodstatnější, co od přístroje potřebujeme. Všechny telefony podporují audio kodek Opus. Ten zajišťuje křišťálově čistou hlasovou komunikaci. Z volacích funkcí dále můžeme zmínit snadné přesměrování hovoru, přidržení, přepojení a možnost účastnit se konferenčních hovorů.

V ostatních parametrech a funkčnostech se telefony liší. Podívejme se na každý telefon pěkně z blízka.

Yealink SIP-T52S a Yealink SIP-T54S jsou cenově výhodnější produkty této řady. I přesto se mohou pochlubit barevným LCD displejem. Velikost displeje je jedna z drobných odlišností mezi těmito dvěma kusy. T52S má displej o velikosti 2,8", T54S má velikost displeje 4,3". Ostatní funkce a technické parametry jsou si dost blízké.

Datová připojení je možné uskutečnit pomocí Ethernetu, USB 2.0 a Bluetooth.

Telefony umožňují vybrat si jednu z 8 vyzváněcích melodií, nebo si nahrát vlastní vyzvánění. Vedete obchodní jednání po telefonu? Už nikdy nezapomenete, na čem všem jste se s Vaším partnerem dohodli. Pokud druhá strana souhlasí, můžete hovor nahrávat pomocí USB. A Váš telefonní seznam může mít až 1000 kontaktů. Chcete víc?

Yealink telefony řady T5x


Yealink SIP-T56A, Yealink SIP-T58A a Yealink SIP-T58V jsou telefony pro opravdové technologické nadšence. Co nabízí navíc oproti již uvedeným produktům? Jako datové připojení nabízí i možnost Wi-Fi. Všechny tři telefony mají komfortní 7" barevný dotykový LCD displej. Naprogramovat si podle potřeby můžete až 27 tlačítek. Modely T58A a T58V disponují nastavitelným displejem.

S těmito telefony se můžete účastnit až 3 cestné videokonference a až 5 cestné audiokonference. K užitku bude i vestavěná 2 MPX kamera, kterou nabízí model T58V. K modelu T58A si můžete kameru dokoupit.

Toužíte po telefonu na míru? Díky OS Android si můžete do telefonu naistalovat další aplikace. Telefon se tak stane unikátním pomocníkem pro efektivnější práci.

Cizí jazyky Vám nejsou vlastní? Žádný problém. Všechny telefony mají českou i slovenskou lokalizaci displeje i webového managementu.

Yealink telefony T5x OS Android

Jak najít vždy to pravé

Zaujaly Vás telefony Yealink, ale pořád si tak docela nejste jistí, který telefon je pro Vás ten pravý? Využijte porovnání produktů na našem webu. Všechny parametry uvidíte přehledně vedle sebe a snáze se tak můžete rozhodnout, o který produkt máte zájem.

Tak jak to vidíte? Nadchnuly Vás tyto technologické skvosty? Chcete si je prohlédnout na vlastní oči? Kontaktujte obchodníka JOYCE a domluvte si schůzku. Budeme se těšit!

Porovnat produkty: 0