IP telefony se softwarem Skype for Business
9.1.2017

Od letošního roku máme v nabídce IP telefony se speciálním softwarem Microsoft Skype for Business. Hromadné instalace jsou teď výrazně jednodušší, díky podpoře několika metod flexibilního nasazení. Podporovány jsou také všechny klíčové funkce platformy Skype for Business.

Bližší informace:

Stolní IP telefony Yealink se Skype for Business jsou nově k dostání s vlastním speciálním softwarem. Výrobce Yealink ve spolupráci se společností Microsoft vyhověli zvýšenému zájmu na trhu a integrovali IP telefony Yealink na platformu Microsoft Skype for Business.

Hromadné instalace jsou teď výrazně jednodušší díky podpoře několika metod flexibilního nasazení, včetně nasazení prostřednictvím serveru auto-provisioning nebo přímo Microsoft Skype for Businesss serveru. Telefon je plně k dispozici a připraven k volání během 5-ti minut.

Podporovány jsou samozřejmě také všechny klíčové funkce platformy Microsoft Skype for Business.

Za povšimnutí stojí také funkce BToE. Ta umožňuje telefonům Skype for Business spolupracovat se SfB klientem pro ovládání hovorů na zařízeních třetích stran - např. na PC. Umožní Vám tak používat volací funkce současně na Vašem telefonu i např. na PC.Pro použití této funkce je potřeba stáhnout a nainstalovat aplikaci BToE na Vašem PC.

Užijte si snadné telefonování ve skupinách, mějte přehled kdo je právě online, zasílejte rychlé zprávy a mnohem více!

Yealink Skype for Business®

Yealink Skype for Business®

Yealink Skype for Business®

Skype for Business najdete u telefonů Yealink nejvyšší řady - tedy Yealink SIP-T4xx. Přehled telefonů s Microsoft Skype for Business najdete na našich stránkách ZDE.

Porovnat produkty: 0