Listopadové novinky v naší nabídce
6.11.2017

Měsíc listopad je u nás bohatý na novinky. Tento měsíc uvádíme na trh hned několik nových produktů značky Yealink, jeden modul k ústřednám Yeastar a také novou náhlavní soupravu Mairdi.

Pojďme si tedy všechny tyto novinky blíže představit.

Bližší informace:

Yealink SIP-T54SManažerský IP telefon Yealink SIP-T54S

  • Tento model je speciálně navržen pro náročnější manažery. Je vybaven 16 SIP účty, velkým barevným LCD displejem či vestavěným Bluetooth. Nezbytností je rovněž vysoká kvalitu zvuku. To vše pro vyšší efektivitu spolupráce a uspokojení potřeb i náročnějších uživatelů. Při použití expanzního modulu je vhodný také pro asistentky či spojovatelky.

Yealink SIP-T52SIP telefon Yealink SIP-T52S

  • Telefon pro méně náročné manažery, kteří ovšem požadavují kvalitu, jednoduchou a rychlou obsluhu svého telefonu. Disponuje 12 SIP účty a nabízí vynikající kvalitu zvuku a křišťálově čistou hlasovou komunikaci. Nabízí kvalitu a funkčnost vyšší střední třídy IP telefonů za ideální cenu.


Modul kamery CAM50Přídavný HD kamera Yealink

  • HD kamera s rozlišením 2 mega pixely je určena pro modely Yealink T58A a T58V. Její zapojení umožňuje využívat tyto telefony i pro videokonferenční řešení. Instalace je jednoduchá, a to pomocí "plug & play".


Expanzní modul EXP50Expanzní modul Yealink EXP50

  • Nový expanzní modul pro telefony řady T5x, nyní poprvé vybaven barevným LCD displejem. Disponuje 20 programovatelnými tlačítky, na které je možné naprogramovat až 60 různých funkcí/kontaktů. Toto zařízení je ideálním pomocníkem pro recepční, asistentky či pracovníky kontaktních center.


Yealink Meeting Server (pro 1-24 uživatelů)Cloudový video konferenční systém Yealink

  • Cloudový video konferenční systém přináší několik modulů propojených do jednoho celku. Systém je možné si instalovat na vlastní server nebo do cloudu. Podporuje vícecestné video hovory a spolupráci mnoha zařízení. Systém je jednoduchý na ovládání a jednou z jeho výhod je snížení nákladů na komunikaci.


4G LTE modul pro ústředny Yeastar4G LTE modul pro ústředny Yeastar

  • Tento modul umožňuje připojit ústřednu pomoci rychlých mobilních dat a využívat tak datové připojení mobilního operátora pro SIP komunikaci. Vhodné jako záložní konektivita při výpadku pevné linky nebo v lokalitách bez pevné linky. Modul lze použít v ústřednách Yeastar řady S (S20, S50, S100, S300).


Mairdi MRD-806DNáhlavní souprava Mairdi MRD-806D

  • Nový typ náhlaví soupravy Mairdi s odolnou konstrukcí. Díky větším náhlavníkům, které dobře tlumí okolní zvuky je vhodný do rušného prostředí. Hlasitost nebo vypnutí mikrofonu je možné ovládat přes ovladač umístěný na kabelu.


Porovnat produkty: 0