Malujte si s JOYCE!
10.4.2017

Ve spolupráci s Českým červeným křížem jsme podpořili projekt Výuka první pomoci dětí, mládeže a dospělých, vznikly tak unikátní Omalovánky první pomoci s naší celostránkovou grafikou (na straně 4).

Bližší informace:

Dělat dobro nás baví! A tím více, pokud je dobro spojeno s osvětou brněnských dětí.

V těchto dnech míří do brněnských mateřských a základních škol, do městských knihoven nebo také na dětské oddělení Fakultní nemocnice Brno unikátní Omalovánky první pomoci.

Děti si tak můžou vybarvovat veselé obrázky ze života dětí, navíc s radami, jak se zachovat při náhlých situacích, např. při bodnutí vosou, dopravní nehodě nebo když si kamarád odře koleno.

Do omalovánek naše grafička vtipně zakomponovala formou omalovánky také reklamu JOYCE a my jsme nadšení! Nejen, že se dozvíte, co dělat v případě úrazu kamaráda, ale také se dozvíte, čemu se v JOYCE věnujeme.

K těmto omalovánkám jsme přibalili také voskovky a věříme, že se omalovánky budou líbit dětem stejně jako těm našim - Joycím :-)

Omalovánky s voskovkami jsou k dostání u našich obchodníků nebo také na konferencích v Banské Bystrici, Olomouci a Seči.

Malujte si s JOYCE ČR!

Porovnat produkty: 0