Nová řada náhlavních souprav WELL Mairdi je vysoce elegantní a plná inovací
12.2.2018

Od ledna 2018 uvádíme na trh čtyři modely nové řady MRD-809 profesionálních náhlavních souprav WELL Mairdi!

Nové modely vynikají moderním a elegantním designem v krásných barvách a rovněž jsou plné inovací, které zákazníci jistě velmi ocení.

Inovace pro ještě lepší uživatelský prožitek

Náhlavní souprava Mairdi MRD-809Nové náhlavní soupravy z řady MRD-809 naleznete v naší nabídce hned ve čtyřech provedeních. Můžete si vybrat z jednoušní nebo klasické dvouušní varianty. Obě jsou k dostání ve dvou barevných variacích. Dejte tedy zapomenout klasické černé barvě a vyberte si náhlavní soupravu v elegantní zlaté nebo perleťově modré barvě.

Inovace se dotkly hned několika částí náhlavních souprav. Hlavový most je odlehčený a tenký, přesto však vyniká odolností a vysokou pevností. V jednoušní variantě prošla výraznou změnou i přítlačná plocha (T-pad), která svým novým tvarem zajistí pohodlné nošení.

O vysokou odolnost a trvalý výkon se rovněž postará nový kevlarem zesílený kabel.Pohodlí a kvalitní komunikace je nutností

Skvělý komfort při celodenním nošení těchto náhlavních souprav zajistí plyšovo-koženkové náušníky či měkké zakončení u jednoušní varianty. Velké náušníky zajistí nerušenou komunikaci při každém hovoru.

Mikrofon je vybaven funkcí potlačení šumů a eliminuje tak veškeré nežádoucí okolní hluky v pozadí. Můžete si tak užít nerušenou komunikaci i v prostředí call centra, recepce či výukové učebny.

Nemusíte se již bát, že by při celodenním nošení trpěl Váš sluch. Tyto náhlavní soupravy jsou totiž vybaveny mezinárodní technologií ochrany sluchu, takže je Váš sluch bezpečně chráněný.

WELL Mairdi - to je kvalita co má zvuk

Call centrumWELL Mairdi jsou profesionální a kvalitně zpracované náhlavní soupravy, které vynikají odolnou konstrukcí speciálně navrženou pro každodenní používání.

Samozřejmostí pro výrobce je poskytnutí toho nejvyšší komfortu. Náhlavní soupravy WELL Mairdi jsou vyvíjeny s pečlivostí a zejména s ohledem na maximální pohodlí uživatele. Při jejich celodenním nošení Vás nebude bolet hlava, což zajistí odlehčená konstrukce či pohodlné velké náušníky.

Nastavitelný mikrofon a hlavový most se pak postará o maximální přizpůsobení hlavě majitele.

Porovnat produkty: 0