Novinky a aktuality z Joyce 08/2018
27.8.2018

Vítáme vás u měsíčního přehledu novinek, aktualit a zajímavých tipů z JOYCE! Dnes Vám představíme výhodné ústředny Yeastar a řešení RTX na klíč. Dozvíte se také o chystaných změnách. Tak směle do čtení.

Zveme Vás do virtuálního světa! Řešení pro každého!

Yeastar Cloud ústřednyV průběhu příštího týdne Vám představíme Yeastar Cloud ústředny pro partnery i Yeastar YMP cloud řešení pro ITSP zákazníky.

Portfolio HW ústředen Yeastar Sxx dostává cloudovou alternativu Yeastar Cxx!

Benefitem pro naše partnery je konfigurace identická s řadou HW ústředen Yeastar Sxx. Novinky ocení zejména ti zákazníci, kteří preferují průběžné platby za užívání služby před investicí do nákupu hardware.

Cenově nejvýhodnější ústředny Yeastar

Vysoký výkon, stabilita, kompatibilita a funkčnost bohatá stejně jako u aktuální řady Yeastar Sxx PBX, to jsou ústředny Yeastar MyPBX.ústředny Yeastar MyPBX

Nyní za bezkonkurenční ceny.

Chci vědět více!

Rádi Vás proškolíme. V případě zájmu kontaktujte Katarínu Przywarovou, tel.: +420 539 088 029, e-mail: katarina.przywarova@joyce.cz

RTX řešení pokryje i venkovní prostory

RTX řešení na klíč
Společnost s velkými výrobními a skladovými prostory poptávala bezdrátové komunikační řešení, které by pokrylo nejen vnitřní prostory, ale i celý pozemek pro nakládání a vykládání zboží.


Zakázku jsme vyřešili pomocí RTX řešení, díky kterému jsme pokryli 3 výrobní haly, administrativní budovu a venkovní prostory.


Protože je zákazník s navrženým řešení spokojen a staví nové výrobní prostory, plánuje rozšíření RTX řešení i do těchto prostor.


Každý prostor je jedinečný, ale to pro nás není žádný problém. Vypracujeme Vám individuální řešení na klíč dle Vašich potřeb.

Máte zájem? Kontaktujte nás!

Využijte naší technické podpory

Nevíte si rady s konfigurací našich zařízení nebo potřebujete vyřešit nějaký dotaz týkající se zakoupeného produktu? Obraťte se na naši technickou podporu.Technická podpora Joyce

Náš tým kvalifikovaných a proškolených techniků Vám vždy rád a ochotně pomůže vyřešit jakýkoli problém.

Více informací o možnostech technické podpory najdete na našich webových stránkách.

Produkty s novými kódy

Z důvodů modernizace interního informačního systému budou od příštího měsíce nastaveny nové číselné kódy pro produkty Joyce.

V průběhu příštího měsíce tedy na našem webu u produktů najdete již nové kódy.

Pro lepší přehlednost v ceníku budeme dočasně uvádět stávající i nové kódy produktů.

Novinky v outletu

Víte o tom, že na našich stránkách najdete sekci outlet?Sekce outlet

Jestliže ne, určitě se podívejte.

Nově zde kromě IP telefonů a ústředen najdete i videokonferenční řešení.

Porovnat produkty: 0