Rozšiřujeme nabídku analogových ústředen Yeastar
1.8.2016

Od srpna 2016 je k dostání nová analogová ústředna Yeastar Smart PBX N412. Nahraďte vaši vysloužilou ústřednu bez nutnosti rušit vnitřní analogové telefony. Máme řešení, které vám umožní zachovat vstupní analogové nebo ISDN linky.

Yeastar Smart PBX N412 - novinka v analogových ústřednách


Uvádíme na český a slovenský trh novinku z rodiny Yeastar - analogovou ústřednu Yeastar Smart PBX N412.

Tato ústředna vám pomůže zachovat stávající analogové rozvody a telefony, skvěle se hodí také pro ty, kteří používají HTS / ISDN2 linky k operátorovi.

Ústředna zvládne až 8 souběžných hovorů najednou, můžete k ní připojit až 20 koncových zařízení.

Yeastar Smart PBX 412 si v základní konfiguraci můžete nakonfigurovat, jak potřebujete. Doplníte jen modul, který potřebujete (pokud potřebujete), podle počtu připojených telefonů a podle technologie státní linky.

Tato Smart ústředna nabízí standardní volací funkce, např. přepojení hovoru, přesměrování hovoru či podržení hovoru. Nabízí však i celou řadu nadstandardních funkcí, jako např. volací fronty, víceúrovňovou spojovatelku, Firewall, automatické nahrávání hovorů (bez licenčních poplatků!) a další.

Pro nastavení pravidel volání a směřování příchozích hovorů oceníte jednoduché a uživatelsky přívětivé webové rozhraní.

Ústředna je primárně analogovou ústřednou, disponuje však 4 VoIP trunky, takže je ideálním řešením i do budoucna, pokud se časem rozhodnete přejít na levnější volání přes VoIP. Obě technologie můžete i různě kombinovat, tak, abyste měli volání co nejlevnější.

Yeastar Smart PBX N412 - novinka v analogových ústřednách

Pro usnadnění práce jsme pro zákazníky přichystali kromě ústředny se základní konfigurací také dva předchystané balíčky:

- Yeastar Smart PBX N412 konfigurace pro analogové (HTS) linky

- Yeastar Smart PBX N412 konfigurace pro ISDN linky

Porovnat produkty: 0