Vocovo se připojí k Vašim chytrým zařízením přes API, takže zaměstnanci mohou slyšet a reagovat na oznámení z kamer, regálů a samoobslužných pokladen.

vocovo-integrace s chytrými zařízeními

Integrace s technologiemi, které podporují Váš tým

Vocovo se integruje s Vašimi stávajícími systémy tak, aby byl Váš tým neustále v obraze pomocí upozornění z chytrých zařízení v rámci Vašeho obchodu. V případě, že kamerový systém zachytí něco podezřelého nebo chytrý regál potřebuje doplnit, můžete se spolehnout, že Vocovo upozorní Váš tým. Zvyšuje se tím produktivita i bezpečnost prodejen.

Připojte všechno, co máte v obchodě

Plně připojené obchody
Neomezená integrace s jakýmikoli chytrými zařízeními nebo službami, jako jsou CCTV, regály, kiosky a mnoho dalšího.

Vytvářejte automatizované procesy a výstrahy mezi zařízením a náhlavními soupravami.

Jedno zařízení pro všechno
Konec více zařízením pro správu několika různých technologií. Naše náhlavní soupravy mohou přijímat oznámení a ovládat vše z jednoho místa.


Neomezená integrace

Milujete technologie? Vocovo také, proto se bez problémů integruje s tisíci skvělých nástrojů, vybavení a aplikací na trhu. Vocovo dokáže integrovat Váš systém s jakoukoli službou nebo zařízením, které má API, a přenášet oznámení a ovládací prvky do náhlavních souprav Vocovo.

chytré zařízení - integrace vocovo

Důležitá oznámení, méně přerušení

Zajištění zabezpečení a produktivity je ideální stav. Se systémem Vocovo můžete vytvářet automatizované procesy, takže Vaše chytrá zařízení upozorní zaměstnance jen za konkrétních okolností. Můžete se například rozhodnout upozornit zaměstnance na otevření nové pokladny, když chytrá kamera zachytí čekací dobu delší než jednu minutu.

Jak to funguje?

Integrací chytrých zařízení (např. chytré regály) s řešením Vocovo, můžete výrazně zefektivnit plnění úkolů a současně zajistit, aby doplňování zásob odpovídalo poptávce.

  1. Dochází zásoby
    Chytré regály rozpoznají, že kusy vystavených produktů klesají kvůli zvýšené poptávce, např. balená voda v horkém dni.
  2. Odeslání výstrahy
    Automatická výstraha z regálu na doplnění balené vody odeslána na náhlavní soupravu zaměstnance, který má na starosti doplňování zboží.
  3. Zásoba doplněna
    Zaměstnanec daný produkt rychle doplní do regálu, a je připraven k dalšímu prodeji!

Výhody Vocovo IoT softwaru

Už žádná zbytečná zařízení

Přebytečná technologie je příliš těžkopádná? Naše Vocovo lehké, nositelné sluchátka s mikrofonem nahrazují všechna ostatní zařízení, takže Váš tým už nemusí být vybaven dalšími smartphony nebo PDA.

Hlasová oznámení

Vocovo mění oznámení úkolů generovaná v aplikacích jako JDA, Kronos a Reflexis na hlasové zprávy, ke kterým mají Vaši zaměstnanci přístup prostřednictvím svých náhlavních souprav.

Rychlejší autorizace

Potvrzujte transakce rychleji a získejte více zákazníků prostřednictvím samoobslužných pokladen s funkcí hlasové autorizace.

* Řešení Vocovo je možné navrhnout přímo na míru, a proto některé z funkcí je třeba konzultovat s obchodním oddělením. Jednotlivá přizpůsobení pro zákazníky mohou vyžadovat další vývoj a programátorské úpravy.

Porovnat produkty: 0