Cloudové ústředny

Telefonní ústředna je dnes již nezbytnou součástí každé efektivní firemní komunikace. My Vám nyní kromě tradičních hardwarových ústředen nabízíme také cloudové řešení ústředny, které se v současnosti těší velké oblibě. Vybrat si u nás můžete z několika variant.

S cloud ústřednami Yeastar je nabídka kompletní

Cloudové ústředny YeastarCloud PBX Yeastar C16 a Yeastar C32 jsou do Vaší nabídky ideálním protipólem k oblíbeným HW ústřednám Yeastar řady S. Znáte jednoduchost konfigurace hardwarových Yeastar S-PBX? Pak se nemusíte nic nového učit, protože Yeastar cloud C-PBX se konfigurují stejně!

Máte zákazníky na dodávky řešení nových IP ústředen s telefony, ale požadavkem zákazníka je minimální počáteční investice a vysoká flexibilita změn parametrů ústředny? Tak to je ideální okamžik pro naši velkoobchodní nabídku cloudových ústředen Yeastar. Platba je na měsíční bázi a rozšiřitelnost C-PBX je až do 500 linek.

A aby byla pro Vaše zákazníky počáteční investice opravdu minimální, na bází měsíčních plateb Vám ke cloud Yeastar PBX nabízíme i IP telefony Yealink! Můžete si je samozřejmě i koupit, ale takto jdou Vašemu zákazníkovi platby do nákladů průběžně. Vy budete platit měsíčně Joyce a stejnou částku navýšenou o Vaši marži zákazník bude platit měsíčně Vám.

S hardwarovými Yeastar ústřednami Sxx a cloudovými Yeastar ústřednami Cxx pokryjete téměř jakýkoliv požadavek trhu až do 500 linek na jednu ústřednu.

Porovnat produkty: 0