Kombinovaná řešení vám přinášejí možnost propojit několik video či audio platforem a technologií do jednoho fungujícího celku. Prakticky to znamená, že lze propojit do jedné videokonference účastníky používající Skype for Business, Teams, SIP a H.323 endpointy, veřejné telefonní sítě např. mobilní telefony nebo notebook s webovým prohlížečem.

Yealink videokonferenční sada

Videokonferenční sada Yealink UVC30-CP900-BYOD je určena do malých místností pro malé skupinky lidí či jednotlivce. Zajišťuje excelentní zvuk a obraz za příznivou cenu. Výhodou této sady je možnost jejího připojení pomocí jednoho kabelu k notebooku, a tím využívat všechny druhy videokonferenčních řešení jako jsou Skype, Teams, Zoom, Webex atd. Veškeré připojení je jednoduché a lze je realizovat plug&play tzn. bez zbytečných manuálních instalací a nastavování.

Videokonferenční souprava se skládá z kamery UVC30, reproduktoru se všesměrovými mikrofony CP900 a kabelového hubu BYOD. Výhodou BOYD hubu je, že veškerá kabeláž je svedena do něj a do notebooku vede pouze jeden kabel zakončený standardizovaným konektorem USB-C. Mimo jiné to i znamená rychlé zahájení videokonference po připojení k této videokonferenční soupravě.

Yealink videokonferenční sada

Yealink UVC30 Desktop - videokonferenční kamera

Yealink UVC30 je nová USB kamera pro pohodlnější a kvalitní videokonferenci. Kamera podporuje funkci Windows Hello pro automatické přihlašování do Windows pouze dle rozpoznání obličeje uživatele (pro tento účel disponuje kamera infračerveným senzorem pro rozpoznání obličeje). Díky ostrému obrazu, přesné reprodukci barev a vysoké obnovovací frekvenci poskytuje kamera reálný prožitek z videokonferencí. Kameru jednoduše připojíte ke svému notebooku nebo monitoru svého stolního počítače a můžete začít videokonferenci.

Kamera disponuje vestavěným mikrofonem, která umožňuje zachytit hlas až na 3 metry, takže před kamerou může být účastno i více uživatelů. Kamera je certifikována společností Microsoft. Pokud byste chtěli mít ještě kvalitnější a celoprostorovější zvuk, můžete využít připojení konferenčního reproduktoru Yealink CP900 / 700.

Konferenční kamera Yealink

Yealink Meeting Server

Pro propojení světů SIP / H.323 a Microsoft Teams můžete také využít softwarovou videokonferenční platfromu Yealink Meeting Server.

Celou videokonferenci lze vysílat on-line na Youtube. Všechny funkcionality jsou schematicky zobrazeny na tomto obrázku:

Kombinované videokonferenční řešení Yealink


Potřebujete poradit s výběrem vhodného řešení či prokonzultovat funkčnost? Kontaktujte nás na e-mailu: videokonference@joyce.cz nebo na telefonním čísle: +420 539 088 018. Využít můžete také náš poptávkový formulář níže.

Poptávka videokonferenčního řešení

Porovnat produkty: 0