Univerzální řešení vám přinášejí možnost propojit několik video či audio platforem a technologií do jednoho fungujícího celku. Prakticky to znamená, že lze propojit do jedné videokonference účastníky používající Skype for Business, Teams, SIP a H.323 endpointy, veřejné telefonní sítě např. mobilní telefony nebo notebook s webovým prohlížečem.

Naše portfolio zahrnuje USB kamery, které lze využít pro připojení k notebooku nebo stolnímu počítači, čímž dosáhnete vyšší kvality streamovaného obrazu při Vašich videokonferenčních hovorech.

Kamery Vám zajistí kvalitní videopřenos nejen pro jednoho uživatele u obrazovky počítače, ale dokáží pokrýt i celé zasedací místnosti.

Univerzální řešení s kamerami Yealink

Jednotlivci
Hudle Rooms
(2-3 lidé)
Menší místnosti
(3-6 lidí)
Střední místnosti
(7-12 lidí)
Velké místnosti
(13 a více lidí)
Yealink kamera UVC20 Yealink kamera UVC30 Yealink řešení UVC30-BYOD Yealink kamera UVC40 Yealink řešení UVC84-BYOD pro větší místnosti
Yealink UVC20 Yealink UVC30 Room

Yealink UVC30-BYOD
Yealink UVC40*

Yealink UVC40*
Yealink UVC84-BYOD*

Yealink UVC84-BYOD*

* připravujeme

Kamera Yealink UVC20

Kamera Yealink UV20 je výkonná webová kamera, s 5ti megapixelovým objektivem a FullHD rozlišením. Je zajištěna kompatibilita s prakticky všemi softwarovými aplikacemi, což umožní rychlé nastavení před uspořádáním schůzky. Yealink UVC20 se díky svým technickým parametrům skvěle hodí pro práci z domu, distanční výuku, školení, živá vysílání nebo telemedicínu. Kamera je certifikovaným produktem Microsoft Teams. V aplikaci Yealink USB Connect je pak možné spravovat jednotlivé parametry, kterými kamera disponuje.

Kamera Yealink UVC30 Room

Kamera UVC30 Room verzi disponuje podobnými parametry jako kamery typu Desktop. Oproti verzi Destop je certifikována pro Microsoft Teams Room a Zoom Rooms. Její parametry jsou nastaveny tak, aby dokázala zajistit kvalitní videokonferenční přenos z malých zasedacích místností.

Konferenční sada Yealink UVC30-CP900-BYOD

Yealink UVC30-CP900-BYOD je videokonferenční souprava určená do malých místností, která zajišťuje excelentní zvuk a obraz za příznivou cenu. Videokonferenční souprava se skládá z kamery UVC30, reproduktoru se všesměrovými mikrofony CP900 a kabelového hubu BYOD. Výhodou BOYD hubu je, že veškerá kabeláž je svedena do něj a do notebooku vede pouze jeden kabel zakončený standardizovaným konektorem USB-C. Mimo jiné to i znamená rychlé zahájení videokonference po připojení k této videokonferenční soupravě.

Kamera Yealink UVC40

Inteligentní USB konferenční řešení pro malé a střední zasedací místnosti. Kamera, mikrofony i reproduktory jsou implementovány v jednom zařízení UVC40. Kamera s 20MP širokoúhlým objektivem o úhlopříčce 133° poskytuje vynikající kvalitu videa. Kromě elektrické krytky objektivu umožňuje funkce, jako detekce obličeje, lokalizaci zvuku nebo sledování mluvčího. 8 MEMS mikrofonů a vysoce věrný zvuk reproduktoru přináší vynikající kvalitu hovoru v plně duplexním režimu. UVC40 je certifikovaným produktem Microsoft Teams Room.

Poptávka videokonferenčního řešení

Porovnat produkty: 0