Videokonference vás dnes spojí s Brnem, Ostravou, ale klidně i New Yorkem, Pekingem nebo Dubají, a to plynule, bez zasekávání. Takto se v jednu chvíli můžete spojit s mnoha místy najednou, a to rovnou ve Full HD kvalitě. Naše videokonference jsou kompatibilní se všemi zařízeními podporující protokoly SIP či H.323.

SIP / H.323 videokonference dle velikostí místnosti

Huddle rooms
(2-3 lidé)
Menší místnosti
(3-6 lidé)
Střední místnosti
(7-12 lidí)
Velké místnosti
(13 a více lidí)

Yealink VC200Yealink VC200Yealink VC500 Tablet / MicPod
Yealink VC800 TabletBenefity

Jednoduchá obsluha a správa:
Snadné připojení do videokonferenčních místností. V kombinaci s Yealink YMS či dalšími cloudovými platformami můžete jednoduše a intuitivně videokonferenci ovládat. Lze využít bohatých možností intuitivního dotykového tabletu pro rychlé připojení do konference.
Prémiový zvuk a video:
Kvalitní HD zvuk, Yealink technologie proti rušení okolním šumem, kvalitní HD kamery, líbivý design a kvalitní komponenty.
Vzdálená správa:
Pomocí nástrojů Yealink Management Cloud Service a Yealink Device Management Platform lze vzdáleně spravovat, sledovat, konfigurovat, aktualizovat a diagnostikovat všechny videokonference.
Široká kompatibilita:
Produky Yealink jsou plně kompatibilní s celou řadou celosvětově známých cloudových platforem (Pexip, Zoom, BlueJeans, Videxio, atd.)
Drátové či bezdrátové sdílení:
Sdílejte promítaný obsah z notebooku všem účastníkům videokonference díky možnosti drátového či bezdrátového sdílení. Vše je velmi jednoduché, stačí jediné kliknutí a všichni zúčastnění uvidí sdílený obsah.
Bezpečnost:
Zařízení a systémy Yealink jsou bezpečné a spolehlivé. Používají nejpokročilejší bezpečnostní mechanismy, např. jde o pokročilé šifrování komunikace (SIPS, SRTP), zabezpečený webový přístup pomocí HTTPS enbo zabezpečený přístup do sítě pomocí openVPN a další.Potřebujete poradit s výběrem vhodného řešení či prokonzultovat funkčnost? Kontaktujte nás na e-mailu: videokonference@joyce.cz nebo na telefonním čísle: +420 539 088 018. Využít můžete také náš poptávkový formulář níže.

Poptávka videokonferenčního řešení

Porovnat produkty: 0