Nemáte zatím žádné videokonferenční řešení nebo používáte neplacenou aplikaci, která vám nevyhovuje? V naší nabídce najdete dvě softwarové videokonferenční platformy, které svým uživatelům nabízejí plnohodnotná video volání. Získáte přístup k videu jedním kliknutím a můžete komunikovat s kýmkoli, kdekoli a kdykoli - osobně.

Yealink Meeting

Yealink Meeting je perfektní řešení pro dnešní dobu. Pomocí YM můžete řešit obchodní schůzky, školení, příjímací pohovory apod.

Ovládání, nastavování uživatelů a virtuálních místností je jednoduché. Virtuální místnosti mohou být buď statické nebo dočasné. K videokonferenci se pak můžete připojit prostřednictvím aplikace nebo webového prohlížeče.
Bezpečnost je pro Yealink prioritou - YM servery jsou proto umístěny v robustních a zabezpečených datacentrech Amazonu (AWS) splňující nejpřísnější bezpečnostní kritéria.

schéma propojeni yealink meeting

Yealink Meeting Server

Pro propojení světů SIP / H.323 a Microsoft Teams můžete také využít softwarovou videokonferenční platfromu Yealink Meeting Server.

Systém je možné instalovat na vlastní server nebo do cloudu např. na platformu VMware. Systém je možné provozovat jak on-premise řešení (jedna instalace = jeden zákazník), tak jako i hostovavané řešení (jedna instalace = více zákazníků).

Ve spojení s Yealink endpointy, v sobě systém integruje řadu konferenčních režimů jako je připomínkovač konferencí nebo jedno-dotykový přístup do video místností.

Všechny funkcionality jsou schematicky zobrazeny na tomto obrázku:

Kombinované videokonferenční řešení Yealink


Potřebujete poradit s výběrem vhodného řešení či prokonzultovat funkčnost? Kontaktujte nás na e-mailu: videokonference@joyce.cz nebo na telefonním čísle: +420 539 088 018. Využít můžete také náš poptávkový formulář níže.

Porovnat produkty: 0