Řešíte nutnost nahrávání a nemáte finance na renovaci celého telefonního systému? V tomto bodě bychom Vám rádi ukázali možnosti našich malých ústředen.

Automatické nahrávání příchozích, ale i odchozích hovorů je v dnešní době témět nutností. Nahrávání je většinou vynuceno zákonem, ale i tam, kde není, je dobré mít všechny důležité hovory zaznamenány.

Automatické nahrávání však bohužel většina starých analogových ústředen neumí. Digitální ústředny většinou ano, ale za samotnou licenci poté platíte přemrštěné ceny, které pro Vás mohou znamenat zbytečně velké náklady.

Schéma řešení pro automatické nahrávání

Díky našim IP ústřednám značky Yeastar můžete bez problémů automatické nahrávání realizovat. Stačí, abyste si pořídili jednu z našich ústředen, vložili do ní dané médium, kam se nahrávky budou ukládat a připojili ji před Vaši stávajícíc ústřednu. Naše ústředny podporují připojení SD kared, USB, ale i klasického HDD nebo disku síťového.

Jestliže do Vaší ústředny vede od operátora jiná konektivita než SIP trunk, stačí si na ústřednu osadit jeden z modulů. Bez problému dokážeme propojit ISDN2, ISDN30 a analogové HTS linky.

Propoj mezi Vaší ústřednou pak můžete opět realizovat mnoha způsoby. Tím nejlepším je samozřejmě IP trunk, opět ale můžeme za použití modulu připojit jakékoliv vstupy, které ústředna nabízí.


Máte dotaz?

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem vhodného řešení či prokonzultovat funkčnost?
Kontaktujte naše odborníky! Rádi Vám pomohou zodpovědět veškeré dotazy.

Miroslav Žalud

Pro obchodní dotazy:

Miroslav Žalud
account manager

tel. +420 539 088 022
e-mail:
miroslav.zalud@joyce.cz

Pro technické dotazy:

Michal Vrzal
product manager

tel.: +420 539 088 044
email:
michal.vrzal@joyce.cz

Michal Vrzal
Porovnat produkty: 0