Postupná migrace stávající ústředny na IP

Plánujete renovaci Vašeho telefonního systému, ale výměna celého systému by příliš zvýšila jednorázové náklady v počátcích? Můžeme Vám pomoci navrhnout řešení postupného přechodu z Vaší stávající ústředny na tu novou, obohacenou nejen kvalitním hlasem, ale i spoustou rozšiřujících funkcí.

Postupná migrace stávající ústředny na IP

Samotný přechod přitom nemusí být nic složitého. Do nové ústředny lze bez problémů připojit jak novou SIP službu od Vašeho ITSP, tak i starší technologie, jako jsou ISDN2, ISDN30 nebo analogové linky, které byly do staré ústředny připojeny. Poté už stačí pouze propojit stávající ústřednu s tou novou, nastavit správně směrování a můžete bez větších problémů začít s renovací.

Při správném nastavení můžete bez problémů volat mezi ústřednami, ven i dovnitř jak z nové, tak i ze staré ústředny. Postupem času tak stačí pouze nahradit starý telefon tím novým a zaregistrovat jej do nové ústředny. Nakonec stačí starou ústřednu vypnut úplně a všechen provoz již bude řízen novou PBX.

Schéma postupný přechod ze staré ústředny na IP

Nová ústředna Vám poté samozřejmě přináší i další výhody, jako je centralizovaný telefonní seznam, možnost řešení registrace vzdálených IP poboček díky OpenVPN, použití bezplatného SIP klienta do mobilních telefonů i PC nebo například hromadnou a jednoduchou správu všech IP telefonů a jiných zařízení připojených k PBX. Samotnou ústřednu poté můžete samozřejmě připojit také na Váš firemní IS nebo na různé aplikace třetích stran jak jsou profesionální hotelové systémy, nebo řešení pro call centra.

Máte dotaz?

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem vhodného řešení či prokonzultovat funkčnost?
Kontaktujte naše odborníky! Rádi Vám pomohou zodpovědět veškeré dotazy.

Miroslav Žalud

Pro obchodní dotazy:

Miroslav Žalud
account manager

tel. +420 539 088 022
e-mail:
miroslav.zalud@joyce.cz

Pro technické dotazy:

Michal Vrzal
product manager

tel.: +420 539 088 044
email:
michal.vrzal@joyce.cz

Michal Vrzal
Porovnat produkty: 0