Bezpečnost je v dnešní době opravdu ožehavé téma a klade se na ni opravdu velký důraz. Jak ale bezpečně připojit kolegy z HomeOffice nebo dokonce celá odloučená pracoviště s Vaším telefonním systémem? Jednou z variant je použití VPN spojení.

Toto si standardně dokáže nastavit a zajistit IT technik Vaší společnosti. Ne vždy však takového člověka máte, nebo to jednoduše není schopen z různých důvodů splnit. V takovém případě Vám můžeme pomoci my.

Naše ústředny Yeastar řady S-PBX mají v sobě samostatný OpenVPN server, který je schopen po nastavení vytvořit tunel k Vašim odloučeným pracovištím nebo kolegům doma. Samotné nastavení je jednoduché a na vše samozřejmě existují podrobné manuály. Celou VPN však můžeme klidně nastavit i za Vás.

Schéma řešení OpenVPN

Jakmile máte nastaveno vše potřebné na ústředně, stačí nahrát do telefonů potřebné soubory a máte vyřešeno. Naše telefony Yealink tuto možnost samozřejmě podporují a opět můžeme dodat kompletní podklady pro nastavení jednotlivých telefonů. S našimi zařízeními tedy budete v maximálním bezpečí a navíc velice jednoduše.

Máte dotaz?

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem vhodného řešení či prokonzultovat funkčnost?
Kontaktujte naše odborníky! Rádi Vám pomohou zodpovědět veškeré dotazy.

Miroslav Žalud

Pro obchodní dotazy:

Miroslav Žalud
account manager

tel. +420 539 088 022
e-mail:
miroslav.zalud@joyce.cz

Pro technické dotazy:

Michal Vrzal
product manager

tel.: +420 539 088 044
email:
michal.vrzal@joyce.cz

Michal Vrzal
Porovnat produkty: 0