Díky funkci Hot Standby, kterou naleznete, jak na nových HW ústřednách Yeastar řady S, tak i na SW ústřednách řady K, můžete jednoduše a spolehlivě nastavit zálohování v případě výpadku Vaší ústředny.

Princip fungování této funkce je jednoduchý. Při konfiguraci Vaší ústředny stačí v záložce Hot Standby povolit tuto funkci a vyplnit IP adresu sekundární ústředny a tzv. virtuální IP adresu, ke které se budou při spuštění této funkce registrovat veškerá SIP zařízení. Poslední věc, kterou je třeba nastavit je doba, za kterou sekundární ústředna vyhodnotí první jako neaktivní a začne pracovat za ni. Tato doba záleží čistě na Vás, ve výchozím stavu je nastaveno 120 vteřin.

Jakmile vše vyplníte a spustíte, funkce automaticky překonfiguruje i sekundární ústřednu. Nemusíte tak nic znovu zbytečně nastavovat, a aplikace to udělá za Vás. Poté již stačí pouze zaregistrovat všechna zařízení a začít naplno fungovat. Jakmile nastane výpadek, ústředny se automaticky přepnou. Pokud navíc nastavíte na Váš email zasílání notifikací z ústředny, přijde Vám upozornění, že k výpadku došlo a Vaše společnost nyní běží na sekundárním serveru. Jakmile záložní ústředna zjistí, že primární je opět plně k dispozici, přepne se plný provoz zpět na ni.

Schéma funkce zálohování Hot StandbyMáte dotaz?

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem vhodného řešení či prokonzultovat funkčnost?
Kontaktujte naše odborníky! Rádi Vám pomohou zodpovědět veškeré dotazy.

Miroslav Žalud

Pro obchodní dotazy:

Miroslav Žalud
account manager

tel. +420 539 088 022
e-mail:
miroslav.zalud@joyce.cz

Pro technické dotazy:

Michal Vrzal
product manager

tel.: +420 539 088 044
email:
michal.vrzal@joyce.cz

Michal Vrzal
Porovnat produkty: 0