Sdílejte novinky od vedení přímo konkrétním kolegům, týmům nebo prodejnám a nechte je reagovat hlasovým příkazem z jejich náhlavních souprav.

Integrujte přímé zasílání zpráv

Ať už kontaktujete jednoho kolegu nebo celý obchod, můžete to udělat na dálku z modulu online portálu Vocovo nebo prostřednictvím nástrojů pro zasílání zpráv třetích stran. Sdílejte novinky od vedení přímo konkrétním kolegům, týmům nebo prodejnám a nechte je reagovat hlasovým příkazem z jejich náhlavních souprav.

Propojení celé vaší společnosti

Sjednoťte svou komunikaci
Při práci s Vašimi aktuálními nástroji pro zasílání zpráv můžete vybrat jednotlivce, prodejny nebo oblasti, se kterými budete komunikovat – a to s jednou nebo více náhlavními soupravami.

Automatizujte klíčové aktuality
Naplánujte si „zprávu dne“ nebo jiná klíčová upozornění, tak abyste nezapomněli na žádné úkoly.

Sdílení znalostí mezi prodejnami
Poskytujte špičkové služby zákazníkům tím, že umožníte snadnou komunikaci mezi náhlavními soupravami obchodu - zkontrolujte zásoby nebo informace o produktu během několika sekund.

Udržujte své týmy v aktuálním dění pouhým stisknutím tlačítka

Chcete zahájit stažení produktu, odeslat zprávu konkrétnímu týmu prodejny nebo poslat „zprávu dne“? Přihlaste se k modulu online portálu a posílejte živé aktualizace do prodejen nebo konkrétnímu kolegovi pomocí svých stávajících nástrojů pro zasílání zpráv. Můžete dokonce naplánovat zprávy, které mají kolegové obdržet na začátku směny. Nahrajte hlasovou zprávu nebo použijte funkci převodu textu na řeč – vyberte si, co Vám vyhovuje nejlépe.

Ahoj Vocovo - co je nového?

Představte si, že by každý zaměstnanecmohl začít směnu produktivně, než aby musel číst nekonečné novinky na nástěnce. Díky Vocovo mají zaměstnanci přístup k uloženým hlasovým zprávám, jakmile si vezmou náhlavní soupravu. Mohou tak poslouchat novinky z prodejny, důležité informace a zrychlovat propagační akce, zatímco začínají den.

Jak to funguje?

Vocovo lze integrovat s nástroji pro zasílání zpráv, které již používáte v celé Vaší společnosti, a umožnit tak kontakt přímo s konkrétními náhlavními soupravami, prodejnami nebo oblastmi. Napište nebo nadiktujte zprávu a Vocovo ji převede na hlasovou zprávu a doručí na náhlavní soupravy.

1. Připravte zprávu jako obvykle
Jednoduše vyberte skupinu nebo jednotlivce a napište svou zprávu.

2. Odeslání zprávy na náhlavní soupravu
Vocovo ji převede na hlasovou zprávu a odešle do náhlavních souprav ve vybraných obchodech / oblastech.

3. Zpráva čeká na kolegu
U kolegů, kteří přijdou na směnu později, se zpráva zobrazí jako zpětné volání, jakmile zapnou náhlavní soupravu.

Výhody Vocovo interního softwaru pro spolupráci

Propojené obchody

S Vocovo náhlavními soupravami mohou zaměstnanci Vašeho obchodu bezproblémově kontaktovat kolegy v jiných prodejnách nebo v centrále, aby rychleji zkontrolovali zásoby a vyřešili dotazy zákazníků. Potřebujete odborníka z jiné prodejny? Se systémem Vocovo je vše jednodušší.

Naplánované hlasové zprávy

Chcete sdílet celofiremní speciální akci, kontaktovat konkrétního kolegu nebo zahájit stažení produktu z oběhu? Ukládejte, zaznamenávejte a plánujte hlasové zprávy pro konkrétní kolegy nebo týmy, kteří je obdrží na začátku směny. Chcete-li začít, přihlaste se na online portálu.

Připraveno k prodeji

Sdílejte své nejnovější akce do konkrétních prodejen nebo napříč Vaší společností prostřednictvím náhlavních souprav tak, aby je Vaše týmy okamžitě mohly komunikovat zákazníkům.

* Řešení Vocovo je možné navrhnout přímo na míru, a proto některé z funkcí je třeba konzultovat s obchodním oddělením. Jednotlivá přizpůsobení pro zákazníky mohou vyžadovat další vývoj a programátorské úpravy.

Porovnat produkty: 0