Mnoho firem muselo přizpůsobit svůj provoz současné situaci a nařízením ohledně šíření koronaviru, což v mnoha případech znamená, že se zaměstnanci přesunuli do režimu home-office.

V této nelehké situaci jsme tu pro Vás s produkty, které usnadní každodenní provoz a komunikaci, jak napříč společností, tak i s okolním světem.

V našem portfoliu najdete kvalitní videokonferenční řešení, audiokonference, videotelefony, náhlavní soupravy, ústředny i software. Nabízíme produkty do prostředí Microsoft Teams, tak i do světa SIP/H.323.

Naše nabídka je tedy opravdu široká a vybere si každý, ať už potřebuje pokrýt jakoukoliv potřebu.

Pojďte se tedy s námi podívat na různé scénáře, ve kterých Vám mohou naše řešení pomoci.

řešení pro denní práci z home-office

Řešení v tomto složení můžete využít i ve variantě pro SIP/H.323. Ke kameře Yealink UVC30 a konferenčnímu reproduktoru Yealink CP900 pak už budete potřebovat jen videokonferenčního klienta Yealink VCD.


Firemní porady a obchodní jednání

Pro variantu SIP/H.323 si můžete složit řešení s videokonference Yealink VC200 s dectovými mikrofony CPW90 nebo videokonferenčního telefonu Yealink VP59 VCS. Toto řešení můžete doplnit o jakoukoliv náhlavní soupravu z naší nabídky, abyste při videokonferenčních jednáních nebyli rušeni okolními šumy. Vybírat můžete s bezdrátových náhlavních souprav, náhlavek s UBS konektorem nebo si můžete k počítači připojit jakoukoliv drátovou náhlavní soupravu za použití naší USB redukce MRD-USB001.


Obchodní jednání s partnery

Pro variantu SIP/H.323 můžete využít těchto videokonferenčních jednotek - Yealink VC200 pro malé místnosti, Yealink VC500 pro menší a střední místnosti a Yealink VC800 pro střední a větší místnosti.


Telemedicína

Do světa SIP/H.323 můžete využít jako alternativu k Yealink MVC300 (určené pro Microsoft Teams) videokonferenci Yealink VC200.


Máte dotaz?

Máte jakékoliv otázky? Chcete probrat, které řešení by pro Vás bylo nejvhodnější?
Kontaktujte naše odborníky! Rádi Vám pomohou zodpovědět veškeré dotazy.

Tomáš Lachman

Tomáš Lachman

account manager

tel. +420 539 088 028
e-mail: tomas.lachman@joyce.cz

Miroslav Žalud

account manager

tel. +420 539 088 022
e-mail:
miroslav.zalud@joyce.cz

Miroslav Žalud
Porovnat produkty: 0