Týmové komunikační řešení VOCOVO

Komunikační řešení VOCOVO

Banner Vocovo týmové komunikační řešení


VOCOVO je sofistikované týmové komunikační řešení, které zlepšuje efektivitu práce, zvyšuje tržby a poskytuje nepřekonatelný zákaznický zážitek.

Jádrem každého komunikačního řešení VOCOVO jsou efektivní, lehké a odolné náhlavní soupravy.

Řešení VOCOVO však nejsou jen náhlavní soupravy, ale komplexní systém zařízení, které pokryjí komunikační požadavky celého pracoviště. Produkty VOCOVO dokáží bezdrátově propojit všechny pracovníky díky zařízením, jako jsou bezdrátové telefony, pokladní klávesnice či zákaznické Call Pointy. Díky tomuto je týmová komunikace posunuta na zcela novou úroveň.

Stačí stisknout tlačítko a začít hovořit. Celý tým vás uslyší, a zároveň vám může odpovědět a pomoci.

Řešení Vocovo také podporuje jednoduchý způsob navázání spojení 1-na-1 mezi 2 náhlavními soupravami, jednoduše pomocí hlasových příkazů volajícího. Když volaný přijme hovor, je navázáno zabezpečené a soukromé spojení mezi 2 náhlavními soupravami.

Jedinečná konfigurace řešení VOCOVO navíc umožňuje integraci se stávajícími podnikovými řešeními (například bezproblémové propojení s telefony) a snižuje tak náklady a šetří peníze!

komunikační systém Vocovo komunikační systém Vocovo komunikační systém VocovoKomunikační řešení VOCOVO je produktem britské firmy Strongbyte. Pro svá řešení využívají také produktů světových lídrů ve svém oboru, jako jsou Jabra nebo RTX.

VOCOVO nabízí ucelené portfolio produktů, které se postarají o zjednodušení a především zefektivnění týmové komunikace. Tento systém a výhody z něj plynoucí využívají některé z nejznámějších společností ve Velké Británii, včetně Waitrose, Marks & Spencer, Homebase a Tesco UK.

Společnost Joyce ČR je výhradním dodavatelem technologického řešení VOCOVO pro český a slovenský trh.

logo Vocovo logo Joyce
Porovnat produkty: 0