Vocovo mění oznámení úkolů generovaná v aplikacích, jako je Reflexis, na hlasové zprávy, ke kterým mají zaměstnanci přístup prostřednictvím jejich náhlavní soupravy.

Stále můžete využívat aplikace, které máte rádi. Vocovo dokáže převést oznámení úkolů generovaná v aplikacích jako Reflexis, JDA a Kronos na hlasové zprávy, ke kterým mají vaši zaměstnanci přístup prostřednictvím jejich náhlavní soupravy.

Zefektivněte úkoly vašeho týmu

Doručte úkol přímo kolegům na náhlavní soupravu
Umožňujeme hlasový převod úkolů z vašich aplikací pro správu pracovních si. Úkoly jsou okamžitě odeslány na náhlavní soupravy Vašich kolegů.

Okamžité aktualizování úkolů
Potřebujete změnit nebo přidat úkol pro člena týmu? Žádný problém - změna se okamžitě přenese do jeho náhlavní soupravy.

Udržujte kontrolu
Nechte členy svých týmů po dokončení úkolu nahlásit stav prostřednictvím náhlavní soupravy, abyste byli vždy v obraze ohledně stavu zadaných úkolů.

Odpoutejte se od seznamů, grafů a rozvrhů

Pomozte svému týmu zůstat produktivní připojením aplikací pro workflow k systému Vocovo. Náš systém převádí upozornění z aplikací na zvuková upozornění, aby Váš tým mohl vzdáleně kontrolovat své úkoly prostřednictvím svých náhlavních souprav.

Sledujte a dokončujte úkoly na dálku

Rozlučte se s časovými rozvrhy, kontrolními seznamy a nekonečným čmáraním na tabulích. Vocovo mění naplánované úkoly a oznámení generovaná v aplikacích jako Reflexis, JDA a Kronos na hlasová oznámení, ke kterým mají vaši zaměstnanci přístup prostřednictvím svých náhlavních souprav. Nyní může váš tým kontrolovat své plány, sledovat úkoly a odškrtávat úlohy ze seznamu odkudkoli v obchodě, a to vše pomocí jednoduchého hlasového příkazu.Jak to funguje?

Díky příjmu událostí a upozornění prostřednictvím Vocovo náhlavních souprav zaměstnanci vždy vědí, co dělají, a mohou potvrdit, kdy je úkol hotový.

1.Kolegové se zaregistrují prostřednictvím náhlavní soupravy
Po přihlášení bude systém vědět, které úkoly jim má během směny poslat.

2. Jste připraveni na další úkol?
Po splnění úkolu budou zaměstnanci zaslány další úkoly na náhlavní soupravu. Není tedy nutné vracet se do kanceláře a kontrolovat.

3.Potvrzení dokončení úkolu
Naše náhlavní soupravy také umožňují potvrzení o splnění úkolu skrz náhlavní soupravu. Díky tomu je umožněna zpětná kontrola.


* Řešení Vocovo je možné navrhnout přímo na míru, a proto některé z funkcí je třeba konzultovat s obchodním oddělením. Jednotlivá přizpůsobení pro zákazníky mohou vyžadovat další vývoj a programátorské úpravy.

Porovnat produkty: 0