Tiskové zprávy

Novinky Yealink do každé kanceláře

19.8.2015
Uvádíme na český a slovenský trh nové modely stolních IP telefonů, JOYCE tak doplňuje nabídku telefonů Yealink o vylepšené produkty z řady T2x. Pořiďte si nového parťáka na Váš pracovní stůl - Yealink SIP-T27P nebo Yealink SIP-T29G.Více...

více

Naše rodina IP kamer roste

3.8.2015
Poptávka po kvalitních IP kamerách v JOYCE rychlým tempem roste. A protože v JOYCE jsou zákazníci alfou a omegou, neváháme ani minutut a rozšiřujeme sortiment IP dohledových systémů. Nově tak v naší nabídce najdete více typů venkovních i interiérových kamer i velkokapacitní nahrávací zařízení.

více

Uvádíme na trh videokonference Yealink

20.7.2015
Rychlý vývoj nových technologií a internetu výrazně mění způsob, jakým lidé i firmy komunikují. JOYCE přichází s prémiovým videokonferenčním řešením od značky Yealink, určeným zejména pro středně velké společnosti. Více...

více

Rozšiřujeme úspěšnou řadu WELL Mairdi!

8.6.2015
Od června 2015 najdete v naší nabídce nové typy oblíbených náhlavních souprav WELL Mairdi. Díky kvalitnímu a pohodlnému zpracování zaznamenaly tyto headsety mimořádný úspěch, proto jsme do nabídky zařadili hned další tři typy souprav v jednoušních i dvouušních variantách.

více

Opravdu odolná ručka WELL RTX 8830

11.5.2015
Od května 2015 jsme rozšířili náš sortiment telefonů o speciální verzi oblíbené ručky WELL RTX - odolnou ručku WELL RTX 8830. Ručka má krytí IP65, je odolná proti stříkající vodě, prachuvzdorná a také nárazuvzdorná.

více

Uvádíme na trh špičkovou audikonferenci Yealink CP860

28.4.2015
Od května 2015 uvádíme na trh špičkový audiokonferenční telefon Yealink CP860. Telefon má bohatou funkční výbavu a inovativní technologie pro zajištění špičkové kvality zvuku. Jeho vysokou kvalitu dokazuje i prestižní ocenění Produkt roku 2015 v kategorii IP telefony od společnosti TMC.

více

Uvádíme na trh špičkovou audikonferenci Yealink CP860

28.4.2015
V Brně dne 30. 4. 2015 Od května 2015 uvádíme na trh špičkový audiokonferenční telefon Yealink CP860. Telefon má bohatou funkční výbavu a inovativní technologie pro zajištění špičkové kvality zvuku. Jeho vysokou kvalitu dokazuje i prestižní ocenění Produkt roku 2015 v kategorii IP telefony od společnosti TMC. Diamantový elegán Audiokonference zajišťuje přenost vysoce kvalitního prostorového zvuku díky inovativní technologii Optima HD. Yealink CP860 ideálně pokryje menší až středně velké konferenční místnosti do 40m2. Technologie Full Duplex a potlačení akustického echa se postará o čistý a živý konferenční hovor. Telefon nabízí možnost volného pohybu po konferenční místnosti bez jakéhokoliv vlivu na kvalitu přenášeného hlasu. Telefon má integrovány tři vnitřní mikrofony a zajišťuje 360° prostorový zvuk v HD kvalitě v dosahu tří metrů. Díky připojení externího mikrofonu se zvýší dosah až na pět metrů. K audiokonferenci je možné připojit dva externí mikrofony. Díky svému modernímu designu ve tvaru diamantu se skvěle hodí do moderních kancelářských prostor. Yealink CP860 zaujme také bohatou výbavou a nabídkou funkcí. Bohatá výbava i nabídka funkcí Audiokonferenční telefon Yealink CP860 má zabudovaný USB port, ke kterému lze připojit USB disk a nahrávat na něj důležité hovory či hovory následně přehrávat. Díky 3,5" jack konektoru lze telefon propojit i s mobilními telefony nebo počítači a využít tato zařízení pro konferenční hovory. Telefon nabízí řadu oblíbených funkcí, jako jsou identifikace volajícího (Caller ID), přesměrování či přepojení hovoru. Yealink CP860 podporuje až pěticestnou konferenci, můžete tak propojit až pět různých míst, aniž byste potřebovali jakoukoliv ústřednu. Yealink Yealink je celosvětová TOP 2 a česká TOP 1 v oblasti prodeje IP telefonů. Telefony Yealink jsou prodávány ve více než 100 zemích po celém světě. Jejich početný a stále se rozšiřující tým výzkumu a vývoje zajišťuje produktům Yealink vysokou kvalitu, moderní design i rozsáhlou kompatibilitu. JOYCE ČR dodává telefony Yealink významným českým operátorům (Telefónica O2, T-Mobile,...) i distributorům (AT Computers, Agem,...). JOYCE ČR poskytuje pro telefony Yealink kompletní technickou podporu a servis, podílí se také na jejich vývoji.

více

Porovnat produkty: 0