Joyce ČR rozjíždí spolupráci se Snom
15.1.2019

Brno, 15. ledna 2019 – Česká společnost Joyce a německá společnost Snom, obě specializující se na IP komunikace, oznamují počátek vzájemně přínosné spolupráce: firma Joyce ČR se stává autorizovaným distributorem VoIP produktů značky Snom pro Českou republiku a Slovensko.

Snom, přední světová značka inovativních VoIP telefonů pro profesionální a business využití, se sídlem v Berlíně, byla založena v roce 1997.

JOYCE ČR s.r.o., česká společnost se zaměřením na internetové komunikační technologie, byla založena v roce 1996 se sídlem v Brně, je specializovaným distributorem ICT a telekomunikačních řešení pro Českou Republiku a Slovensko, se zaměřením na VoIP.

Toto nové partnerství je dokonalým spojením špičkové kvality Snomu v oblasti VoIP řešení s více než 20 lety regionálních zkušeností Joyce na poli telekomunikací.

Hana Jarošíková, jednatelka JOYCE ČR, s.r.o.:
“Obchodní partneři i koncoví uživatelé se mohu těšit na pestrou nabídku a zajímavý design IP telefonů Snom, mně osobně velmi zaujala bílá řada telefonů.”

Hana Jarošíková, jednatelka JOYCE ČR, s.r.o. je velmi spokojená s rozšířením produktového portfolia o prestižní značku Snom: “Rozhodli jsme se rozšířit naše portfolio o druhou značku IP telefonů. Německý Snom a jejich inovativní produkty jsou všeobecně známé. Jsme tedy velmi rádi, že se stáváme jejich prvním autorizovaným distributorem pro Českou republiku a Slovensko. Získáváme tím výborného a spolehlivého partnera a těšíme se na vzájemně přínosnou spolupráci.

Naši obchodní partneři i koncoví uživatelé se mohu těšit na pestrou nabídku a zajímavý design IP telefonů Snom, mně osobně velmi zaujala bílá řada telefonů. Profitovat budou partneři a reselleři také z výhod Snom partnerského programu, promo akcí a vzdělávacích aktivit.

Společnost Joyce ČR tímto krokem dále posiluje svoji již tradičně silnou pozici ve VoIP oblasti. S širokou nabídkou produktů a řešení značek RTX, Snom, Vocovo, Well, Yealink a Yeastar nabízíme našim obchodním partnerům a jejich uživatelům i naše tradičně silné technické zázemí s více než 20 lety obchodně-technických zkušeností.“

Gernot Sagl, výkonný ředitel společnosti Snom Technology GmbH:
"Jsme velice rádi, že se právě Joyce stává našim distributorem pro Českou Republiku a Slovensko.“

Gernot Sagl, výkonný ředitel společnosti Snom Technology GmbH je hrdý na to, že Joyce se stává prvním distributorem značky Snom pro Českou Republiku: „Jsme velice rádi, že se právě Joyce stává naším distributorem pro Českou Republiku a Slovensko. Tato spolupráce nám umožní zvětšit náš dosah; s regionálním a spolehlivým expertem jako je Joyce, budou zákazníci určitě nanejvýš spokojeni s našimi produkty i VoIP službami. Odběratelé společnosti Joyce také budou profitovat z výhod našeho partnerského programu.“

Kontakt pro média:

JOYCE ČR, s.r.o.
Magda Dosoudilová
tel.: +420 725 722 422
marketing@joyce.cz

O společnosti Joyce

JOYCE ČR, s.r.o. byla založena v roce 1996 a pokrývá celý český a slovenský trh. Hlavním zaměřením společnosti jsou IP komunikační technologie, dále i alternativní zdroje energií. V telekomunikacích se Joyce specializuje na oblast firemní hlasové a video komunikace, je lídrem ve VoIP oblasti.

Obchodní nabídka společnosti zahrnuje distribuci ICT produktů a návrhy i realizace telekomunikačních řešení, postavených zejména na distribuovaných produktech. Vyvážené produktové portfolio obsahuje nejen hardware, ale také softwarová a cloudová řešení. Sortiment zahrnuje např. IP telefony, telefonní ústředny a brány, videokonference, týmovou komunikaci. Joyce je kvalitním autorizovaným distributorem komunikačních značek RTX, Vocovo, Well, Yealink a Yeastar pro Českou republiku a Slovensko, což prokazují i několikanásobná prestižní ocenění Yealink Platinum a Gold distributor.

Joyce již tradičně staví na silném technickém zázemí, umožňujícím poskytovat odběratelům plnou technickou podporu, navrhovat a implementovat řešení. Společnost organizuje odborná školení, a v neposlední řadě se podílí na vývoji a lokalizacích produktů. Koncovými uživateli jsou firmy různých velikostí, napříč obory. Hlavními odběrateli jsou významní operátoři, ITSP, systémoví integrátoři a distributoři/reselleři.

O společnosti Snom

Snom je přední světovou značkou inovativních VoIP telefonů pro profesionální a business využití, německá společnost má sídlo v Berlíně. Se založením již v roce 1997 je Snom průkopníkem v oblasti VoIP řešení, v roce 2001 uvedli na trh první IP telefon na světě. Dnes Snom nabízí široké portfolio telekomunikačních produktů pokrývající široké spektrum potřeb firemní komunikace od call center, konferenčních místností či top managementu až po průmyslové prostředí s požadavky zvýšené bezpečnosti.

Snom je od roku 2016 dceřinou společností VTech Holdings Limited, s pobočkami v Itálii, Spojeném království, Francii či na Taiwanu a může se pyšnit výbornou mezinárodní reputací na trhu VoIP řešení. Produkty společnosti Snom jsou proslulé svými technickými inovacemi, estetickým designem, uživatelskou přívětivostí a špičkovou kvalitou zvuku. Současné portfolio společnosti Snom je univerzálně kompatibilní se všemi předními PBX platformami, produkty značky Snom získávají četná ocenění od nezávislých expertů z celého světa.

Díky německému inženýrství jsou Snom IP řešení ideální volbou také pro vertikální trhy, jako jsou například zdravotnictví či školství nebo při vyhledávání speciálních řešení pro podnikovou komunikaci, internet věcí (IoT) a chytré technologie.

Navštivte stránky www.snom.com pro více informací o společnosti Snom Technology GmbH. Navštivte stránky www.vtech.com pro více informací o společnosti VTech.

Porovnat produkty: 0