Jsme tu stále pro Vás
25.3.2020

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že i přes mimořádná opatření jsme tu stále pro Vás.

Rozsah námi poskytovaných služeb je prakticky v plném rozsahu, tak jak jste zvyklí, ať už v oblasti obchodního a technického supportu nebo expedice zboží.

Část našich kolegů pracuje v režimu home office, ale fyzická přítomnost v sídle společnosti na ulici Venhudova 6, Brno, pro výdej zboží či reklamace je zajištěna v běžných otevíracích hodinách.

U obchodního styku v této době asi upřednostníte jiný způsob jednání než osobní kontakt. Pro komunikaci s námi můžete samozřejmě využít telefon a email, ale také se s námi můžete spojit přes videokonferenci – pozvánku do našich virtuálních jednacích místností Vám rádi zašleme kdykoliv si budete přát.

Život nelze zastavit a komunikační řešení jsou nyní potřeba často velmi rychle instalovat nebo modifikovat, nemluvě o servisu. Bohužel ne vše je možné provést vzdáleně. Nezastavili jsme tedy ani servisní výjezdy. Pokud budou všichni zaměstnanci druhé strany při osobním kontaktu vybaveni rouškami, jsme připraveni se za Vámi vydat a pomoci Vám s řešením Vašeho požadavku nebo instalací.

Jsme zde pro Vás!

Neváhejte nás kontaktovat, uděláme maximum pro Vaši spokojenost.

Váš tým Joyce

Porovnat produkty: 0