Na trhu nová řada VoIP PBX ústředen - Yeastar S-série!
1.10.2016

Od 1. října 2016 jsou na českém a slovenském trhu k dostání nové VoIP PBX ústředny - Yeastar S-série!

Pod kvalitním kovovým šasi se skrývá výkonnější hardware pro Váš vyšší výkon v podnikání. A nejen to. Vylepšeními prošlo také webové rozhraní ústředen, přibyly také nové rozšiřující karty.

Bližší informace:

Nová řada IP ústředny Yeastar - S-sérieNově v naší nabídce najdete ústředny Yeastar S20, Yeastar S50, Yeastar S100 a Yeastar S300.

Ústředny Yeastar S jsou založeny na populárním open-source Asterisk 13, což přináší oproti řadě myPBX vyšší stabilitu, bezpečnost a řadu nových funkcí, např. možnost vícenásobné registrace klapky.

Ústředny podporují i API rozhraní AMI (Asterisk Management Interface), je tedy možné ústřednu integrovat s dalšími systémy, např. CRM.

Mezi novinky patří i automatické nahrávání hovorů, které je nyní dostupné na všech modelech řady, a to BEZ nutnosti zakoupit licenci. Hovory je možné ukládat jak do interní flash paměti, tak i na SD kartu nebo sítové úložiště (NAS).

Ústředny Yeastar S100 a S300 přináší novou úroveň modularity v Yeastar ústřednách. V základu obslouží až 100/300 uživatelů - klapek. Ústředny jsou vyrobeny z pevného kovu a jsou vhodné pro použití v racku, kde zabírají 1 pozici (1U).

Nově lze u ústředen Yeastar S100 a S300 použít rozšiřující karty:

Yeastar D30 zajistí rozšíření kapacity na 400 uživatelů/90 souběžných hovorů.

Yeastar EX30 (max. 3) přidá do ústředny E1/T1/PRI port.

Yeastar EX08 (max. 3) slouží jako slot pro moduly přidávající porty. Do jedné EX08 karty je možné zasunout až 4 moduly.

Podporované moduly jsou také S2 (2x analogový telefon), O2 (2x analogová linka), BRI (2x ISDN2), SO modul (1x an. telefon, 1x an. linka) a GSM (1 x GSM kanál) pro každou ústřednu.

Dodáme výkon i Vašemu podnikání!

Porovnat produkty: 0