Na trhu nový bezdrátový telefon Yealink
2.9.2016

Od září 2016 je na trhu k dostání novinka mezi bezdrátovými IP telefony - Yealink W56. Oproti oblíbenému modelu Yealink W52 má větší displej s lepším rozlišením, je více ergonomický a vydrží až 30 hodin hovoru.

Ergonomický tvar a dlouhá výdrž

Bezdrátový IP telefon Yealink W56Tato nová bezdrátová ručka v moderním aerodynamickém tvaru tvoří tandem s DECT základnou, která je součástí balení pod názvem Yealink W56P.

Oproti svému předchůdci se ručka ztenčila a lépe padne do ruky.

Yealink W56 disponuje výdrží baterie až 30 hodin nonstop hovoru a až 400 hodin v pohotovostním režimu. Vydrží tak na jedno nabití déle jak 14 dnů!
Díky funkci Rychlé nabíjení je ručka schopná po pouhých 10-ti minutách nabíjení zajistit další až dvouhodinový hovor.


Vyšší rozlišení displeje a zvuk v HD kvalitě

Oproti oblíbenému předchůdci má Yealink W56 větší 2,4" barevný LCD displej s vyšším rozlišením 240x320 px.

Rovněž nabízí pro značku Yealink typickou vysokou kvalitu zvuku díky technologii HD Voice. Vysokou kvalitu zvuku oceníte i při použití s náhlavní soupravou, kterou připojíte pomocí 3,5mm jacku.

Bohaté funkce a nastavení

Bezdrátový IP telefon Yealink W56 nabízí bohatou paletu volacích funkcí, např. lokální telefonní seznam na 500 kontaktů i podporu vzdálených telefonních seznamů typu XML a Broadsoft.

Telefon má šest programovatelných tlačítek a USB port pro pohodlnější nabíjení (kolébky).

Snadno přepojíte hovor, přesměřujete jej nebo (díky funkcí Caller ID) vidíte, kdo vám volá. Telefon podporuje skupinové konference, rychle a snadno tak vytvoříte až 3-stranný hovor.

K DECT základně připojíte až 5 ruček do jedné sítě, v rámci této sítě lze vést až 4 hovory současně.

Stejně jako další bezdrátové telefony Yealink i tento model je plně lokalizován do češtiny. Ovládání je tak rychlé a intuitivní, bez nutnosti znalosti cizích jazyků.

Porovnat produkty: 0