Jsou tu novinky 2016
8.1.2016

Letošní rok bude plný zajímavých novinek!

Přidáváme do sortimentu nové antivandal kamery s vysokým rozlišením, těšit se můžete také na nové modely stolních telefonů, rozšíření videokonferencí i novinkové náhlavní soupravy.

Bližší informace:

Konec zrnitého obrazu a fleků místo tváří

Od ledna 2016 přidáváme do naší nabídky nové antivandal kamery s vysokým rozlišením - Milesight C3573-PNA a Milesight C2173-PNA.

Antivandal kamera Milesight Tyto novinky rozšiřují nabídku venkovních IP kamer, mají infračervené noční vidění do vzdálenosti 15 m, jsou plně voděodolné a prachuvzdorné.

Výborně se hodí i do rizikovějších oblastí, mají kovové tělo a kryt z polykarbonátu, což jim zaručuje odolnost vůči mechanickému nárazu dle standardu IK08. Odolají tak i velkému tlaku i otřesům a zajistí stabilní kvalitní obraz za každé situace.

Kamery mají HD nebo Full HD rozlišení, mezi oblíbenými funkcemi najdete vylepšení obrazu True WDR, detekci pohybu i možnost sledování obrazu přes váš smartphone.

Kamery jsou malých rozměrů a nenápadné, s jednoduchou a rychlou instalací.Chytré stolní telefony

Mezi lednové novinky se řadí také vylepšené stolní IP telefony základní řady Yealink T1xx - Yealink SIP-T19 E2 a Yealink SIP-T19P E2.

Novinka 2016 - Yealink SIP-T49GOba tyto modely patří mezi základní modely v jednoduchém čistém designu, s jedním SIP účtem a výbornou kvalitou zvuku. Jejich předností je velmi sympatická cena a přesto velké množství funkcí i česká/slovenská lokalizace.

Novinky však nejsou jen v té nejnižší řadě, těšit můžete také na nejvyšší model řady T4xx - Yealink SIP-T49G.

Tento nový elegán disponuje velkým dotykovým displejem a také kamerou s Full HD obrazem, směle tak kombinuje ty nejlepší vlastnosti stolních a videotelefonů.
Videokonference zažívají celosvětový boom

Videomeetingy se stávají běžnou součástí našeho života, odzvonilo trhaným přenosům a nekvalitnímu obrazu. Již brzy bude v prodeji další rozšíření videokonferencí Yealink, a to endpoint Yealink VC110.

Yealink videokonference
Kvalita má zvuk

Novinka 2016 - bezdrátová náhlavka WELL Mairdi

Novinky se nevyhnou ani oblasti profesionálních náhlavních souprav, kde v první polovině letošního roku představíme bezdrátovou náhlavní soupravu WELL Mairdi.

Brilantní zvuk v HD kvalitě nově doplňuje bezdrátové spojení až se dvěma přístroji. Můžete tak sluchátka spárovat se svým stolním telefonem i s mobilem najednou.Porovnat produkty: 0