Rozšiřujeme úspěšnou řadu WELL Mairdi!
8.6.2015

Od června 2015 najdete v naší nabídce nové typy oblíbených náhlavních souprav WELL Mairdi. Díky kvalitnímu a pohodlnému zpracování zaznamenaly tyto headsety mimořádný úspěch, proto jsme do nabídky zařadili hned další tři typy souprav v jednoušních i dvouušních variantách.

Náhlavní soupravy Mairdi

Kvalitní zvuk i provedení

Náhlavní soupravy značky WELL Mairdi se vyznačují svou vysokou kvalitou přenášeného zvuku a odolnou konstrukcí, jsou vhodné pro každodenní používání. Jsou ideálním doplňkem k IP telefonům, hodí se pro asistentky v kanceláři i pro telefonistky v call centru.

Headsety mají všesměrový otočný mikrofon, nastavitelný hlavový most a velké náušní polštářky, proto se dají maximálně přizpůsobit Vašim potřebám a jsou velmi pohodlné.

Moderní ultratenký design je velmi elegantní a potěší nejednu telefonistku.


WELL Mairdi

Vybere si každý

V naší nabídce najdete širokou škálu souprav, máme několik typů jednoušních i dvouušních variant.

Jednoušní varianty mají inovovanou přítlačnou plošku v neklouzavém provedení, sluchátka Vám tak dobře sedí na hlavě a nepadají. Obě varianty disponují také technologií odstranění okolního hluku, tato technologie však lépe vynikne v dvouušní soupravě, která Vám umožní lépe se soustředit na hovor i v hlučném prostředí.

Sluchátka WELL Mairdi byla speciálně navržena pro snadné sejmutí z hlavy, nemusíte se tak obávat poničení Vašeho účesu.

Naše nabídka je nyní široká, vybírat můžete zde.


Porovnat produkty: 0