Signál kdekoliv potřebujete - je tu outdoor základna WELL RTX!
1.11.2016

Konečně si můžete upravit signál DECT sítě dle vlastních požadavků. Nová bezdrátová outdoor základna WELL RTX rozšíří váš signál i do venkovních prostor nebo tam, kde kvůli teplotám či vlhkosti vzduchu jiné systémy selhávaly.

Bližší informace:

Nová WELL RTX8660 outdoor základnaTato nová outdoor báze WELL RTX8660 outdoor je vhodná pro venkovní prostředí, především do velkých skladů, na stavby, do výrobních prostor, nemocnic a podobně.

Díky krytí IP55 odolá všem povětrnostním podmínkám, je plně voděodolná, nárazuvzdorná (IK 08) a odolává také ohni (UL746C 5V).

Základna spolehlivě pracuje při teplotách v rozmezí -20°C / +60°C a až při 95% vhlkosti vzduchu.

Buňkový systém WELL RTX, jehož je nová outdoor základna součástí, vychází vstříc firmám fungujícím ve velkých prostorách, kde zaměstnanci potřebují být, v rámci pohybu po rozsáhlém pracovišti, neustále na lince a soustředit se na své pracovní procesy (velké sklady, stavby, výrobní prostory, nemocnice, …).

Tento buňkový systém umožňuje uživateli pohyb po velkém pracovišti bez ohledu na umístění základnové stanice - ručka se automaticky přepojí na základnovou stanici s lepším signálem a uživatel přechod vůbec nezpozoruje a plynule telefonuje dál. A je jedno, jestli máte v systému 20 ruček nebo 300. V rámci WELL RTX systému můžete mít až 254 základen a až 1000 ruček.

Využijte komfortu pevné linky a funkcí vaší ústředny, ať jste kdekoliv!

Porovnat produkty: 0