Uvádíme na trh prémiový videotelefon Yealink SIP VP-T49G
1.3.2016

Je to stolní telefon nebo videotelefon? Oboje!

Představujeme vám prémiový IP telefon Yealink SIP VP-T49G. Je to tenký elegán s velkým dotykovým displejem a nadupanou výbavou.

Bližší informace:

Yealink SIP VP-T49G je ideální kombinací stolního a videokonferenčního telefonu. Je určen jak pro běžnou komunikaci, tak i komunikaci s manažery na pobočkách vaší firmy nebo se strategickými partnery, kde vhodně doplňuje videokonferenční řešení.

Yealink SIP VP-T49G

Telefon je vlajkovou lodí Yealink, vyznačuje se tenkým profilem a má velký dotykový IPS displej s HD rozlišením 1280x800 pixelů, kde můžete pohodlně vést videohovor se všemi detaily.

Telefon má integrovanou polohovací kameru s Full HD rozlišením 1920x1080 pixelů, účastníci videohovoru vás tak uvidí ve Full HD rozlišení.

Yealink VP-T49G se může pochlubit také Bluetooth 4.0 a duální Wi-Fi (802.11 a/b/g/n), také výstupem HDMI nebo USB portem. Můžete tak nahrávat hovory nebo přenášet snímky obrazovky.

Telefon má spoustu užitečných funkcí, nechybí programovatelná tlačítka s popisky s diakritikou, centralizované notifikace, samozřejmostí je pokročilé zabezpečení.

Telefon je plně lokalizovaný pro český i slovenský trh, včetně webového managementu, takže si nemusíte lámat hlavu s cizím jazykem.

Porovnat produkty: 0