Rozšiřujeme Yealink VCS - cestovat po síti nebylo nikdy snadnější
1.2.2016

Videokonference zažívají celosvětový boom a poptávka po kvalitních videokonferencích stoupá i u nás.

Zařazujeme tedy do naší nabídky další modely do videokonferenčního řešení od Yealink. Nově v nabídce JOYCE najdete cenově výhodný endpoint i softwarovou aplikaci pro Yealink videokonference.

Bližší informace

Videokonference zažívají celosvětový boom a poptávka po kvalitních videokonferencích stoupá i u nás.

Zařazujeme tedy do naší nabídky další modely do videokonferenčního řešení od Yealink. Nově v nabídce JOYCE najdete cenově výhodný endpoint i softwarovou aplikaci pro Yealink videokonference. Vaše videomeetingy nebyly nikdy snadnější!


Yealink VC110

Videomeeting s Yealink VC110Pobočkové řešení k sadě Yealink VC400, nabízí Full HD obraz a zvuk v prémiové HD kvalitě.

Díky systému Plug & Play je zařízení připraveno do 3 minut od vybalení, ještě nikdy nebyl videohovor snadnější!

Sada obsahuje Full HD kameru s rozlišením 1920x1080 pixelů, micpod - bezdrátový mikrofon, kabelový hub, kodek VC110 a dálkové ovládání.

Stejně jako ostatní produkty Yealink řady VC i tento Yealink VC110 zajistí kvalitní přenos díky dynamicky adaptabilní šířce pásma s 8% ochranou ztráty paketů. Váš videohovor tak bude stabilní i při kolísavých podmínkách sítě.

Stejně jako centrální řešení umožňuje i Yealink VC110 sdílení plochy, vč. audia a videí. Už není potřeba zdlouhavě rozesílat podklady na poradu či jednání. S videokonferencí Yealink máte hovor v jednom okně a probíraný soubor v druhém, pěkně samostatně s možností přiblížení např. na konkrétní řádek či detail.

Videomeetingy nebyly nikdy jednodušší!


Yealink VCD software pro Windows

Yealink VCD videohovor - jde to i z kavárnyNejnovější softwarovou aplikaci Yealink VCD uvítají všichni, kteří hodně cestují nebo pracují převážně z domova.

Připojte se jednoduše z Vašeho notebooku, díky One-click automatické instalaci a nastavení je to otázka okamžiku.

Aplikace je kompatibilní s operačními systémy Windows od verze XP. Nemusíte se bát ani úniku dat, program podporuje NAT i Yealink inteligentní firewall. Vaše komunikace je tedy prakticky bez rizika.

Aplikace zajistí přenos videa v HD rozlišení, sdílení plochy pak dokonce ve Full HD.

Yealink VCD, stejně jako celá rodina videokonferencí Yealink, se dokáže inteligentně přizpůsobit podmínkám sítě a zajistí stabilní hovor i při kolísavých podmínkách.

Plynulý videohovor tak můžete uskutečnit odkudkoliv, ještě nikdy to nebylo tak snadné!


Porovnat produkty: 0