Vše, co potřebujete v jednom balení! Stačí zapojit, nabít sluchátka a můžete začít komunikovat s celým týmem.

Obsah a klíčové vlastnosti VOCOVO GO Starter Packu:

Vocovo Go Starter Pack Vocovo Go Starter Pack

Jaké benefity mi přinese řešení VOCOVO GO Starter Pack?

Hlavním přínosem je výrazné zvýšení efektivity práce. Váš tým bude nyní moci komunikovat okamžitě v reálném čase v rámci rozlehlých areálů, jako by všichni byli v jedné místnosti.

V prostředí maloobchodu toto řešení zlepšuje zákaznický prožitek, protože zaměstnanci mohou řešit požadavky zákazníků okamžite a pomoci jim ve výběru zboží.

Řešení Vocovo Go Starter Pack přináší nejen úsporu, ale také napomáhá ke zvýšení tržeb a zisků.


Funkce a vlastnosti řešení VOCOVO GO Starter Pack:

  • Robustní, ale lehké bezdrátové náhlavní soupravy
  • České, slovenské nebo anglické hlášky v náhlavních soupravách
  • Jádrem systému je DECT technologie, která nepodléhá zarušeným pásmům WiFi
  • Žádné rušení ze strojů ve výrobě nebo jiných zařízení
  • Plné nabití za méně než 3 hodiny
  • Funce Talk-Lock po dobu 3 minut a funkce ztlumení zvuku
  • Eliminuje nutnost používání starých technologií, jako jsou např. vysílačky a rozhlas.


Na jakou vzdálenost bude moci můj tým komunikovat?

Řešení Vocovo Go Starter Pack nabízí okamžitou a kvalitní komunikaci i v rozlehlých areálech. V otevřených prostorách dokáže toto řešení pokrýt signálem oblast o průměru 60-90 metrů. Velké budovy ze silného betonu nebo s kovovým obložením mohou výrazně snížit dosah pokrytí signálem. V takovýchto případech je dobré využít repeaterů. Do jednoho systému Vocovo Go Starter Pack je možné přidat maximálně 3 repeatery.


Je řešení VOCOVO GO Starter Pack pro mě to pravé?

Efektivní týmová komunikace je klíčem každého úspěšného podnikání. Proto je komunikační řešení Vocovo Go Starter Pack vhodné do mnoha odvětví podnikání.

Toto komunikační řešení najde své uplatnění v maloobchodu, velkoobchodu, skladech, výrobních halách, divadlech, restauracích, nemocnicích, hotelích, konferenčních centrech, pečovatelských domech, ale třeba i při pořádání koncertů a podobných akcí. Řešení je vhodné pro týmy všech velikostí a podob.

Týmové komunikační řešení Vocovo Go Starter Pack je rozšiřitelné až o 3 repeatery a dalších až 24 náhlavních souprav nebo bezdrátových telefonů. Další navýšení počtů přidání dalších Vocovo periferií, integrace se stávající firemní telefonií nebo analýzy komunikace jsou dostupné pro rozšíření na plné řešení Vocovo.

Porovnat produkty: 0