Yealink UVC20 Full-HD webkamera

Výkonná USB webová kamera s 5ti megapixelovým objektivem s Full HD rozlišením, inteligentním nastavením jasu, automatickým ostřením a otočným objektivem. Kompatibilní s prakticky všemi softwarovými videokonferenčními platformami (Teams, Zoom, Webex,...).

Produktový list
Kód
10001268
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
Běžně skladem
2 748 Kč s DPH
2 271 Kč bez DPH

Kamera Yealink UVC20 je výkonná webová kamera s 5ti megapixelovým objektivem a Full HD rozlišením. Je zajištěna kompatibilita s prakticky všemi softwarovými aplikacemi, což umožní rychlé nastavení před uspořádáním schůzky. Yealink UVC20 se díky svým technickým parametrům skvěle hodí pro práci z domova, distanční výuku, školení, živá vysílání nebo telemedicínu. Kamera je certifikovaným produktem Microsoft Teams. V aplikaci Yealink USB Connect je pak možné spravovat jednotlivé parametry, kterými kamera disponuje.

Klíčové vlastnosti a benefity:

 • Příjemný a prémiové video
  UVC20 zajišťuje plynulou a jasnou komunikaci s prémiovým videem a zvukovým zážitkem. 5ti megapixelový skleněný displej s FullHD rozlišením poskytuje 1080p HD (1080p@30fps, 720p@30fps) video s maximálně věrným obrazem. Integrovaný mikrofon snímá hlas v úhlu 180° před kamerou a zajišťuje tak křišťálově čistou komunikaci.

 • Funkce chytrého osvětlení
  UVC 20 přichází se skutečně snadným, efektivním a prémiovým videem i ve složitých světelných podmínkách. Díky funkci chytrého osvětlení optimalizuje obraz pro co nejlepší výsledky i při slabém osvětlení nebo zhoršených světelných podmínkách.

 • Ovládání EPTZ a otočný objektiv
  Prostřednictvím softwaru Yealink USB Connect je možné ovládat kameru UVC20. Navíc je možné snadno natáčet objektiv a rychle přepínat video obrazy.

 • Snadné používání a lehké spuštění
  Kamera UVC20 je díky funkci plug-and-play vhodné řešení pro různé videokonfernční platformy nebo aplikace. Díky Yealink USB Connect navíc hostitel získá možnost monitorovat využití kamery, přistupovat k informacím o zařízení, provádět diagnostiky nebo aktualizace FW. To vše ušetří spoustu času a zajistí bezstarostnou správu.

 • Krytka objektivu a ochrana soukromí
  Integrovaná krytka objektiv kamery, zabezpečí videokonferenci a zajistí osobní soukromí. UVC20 je tak spolehlivé a bezpečné zařízení pro použití na osobních počítačích.
Dosah 1,5m
MCU Ne
Endpoint Ano
Video rozlišení 1080p30, 720p30
Zoom kamery 1,4x digitální
Rozsah úhlů kamery Úhlopříčka 74°
Datová rozhraní USB 2.0
Rozměry kamery 100x43x41 mm
Management Yealink USB Connect
Příručky Český krátký návod
Požadavky na systém Windows7, Windows10, Mac OS 10.10 nebo vyšší
Yealink UVC20
Yealink UVC20
Yealink UVC20
Yealink UVC20
Yealink UVC20
Yealink UVC20

Porovnat produkty: 0