Yealink WPP20 WiFi dongle pro sdílení obsahu

Sdílejte svůj obsah a zbavte se přitom všech nepotřebných kabelů.

Produktový list
Kód
10000542
Záruka
12 měsíců
Dostupnost
Běžně skladem
8 076 Kč s DPH
6 674 Kč bez DPH

Zbavte se všech nepotřebných kabelů pro sdílení. Využijte jedinečnou možnost sdílet obsah bezdrátově. Nový dongle WPP20 spolupracuje s videokonferencemi Yealink a umožňuje bezdrátově sdílet obsah za pomoci pouhého jednoho kliknutí. Tímto lze nahradit HDMI kabel, sloužící pro propojení videokonference a notebooku ke sdílení obsahu.

  • USB 2.0

  • Plug and play instalace

  • Wi-Fi 2,4 a 5 GHz

  • Funkce nahrávání

  • Podpora OS Windows a MAC

WPP20 snadno propojí jakékoliv videokonferenční řešení nové řady od společnosti Yealink. Primárně je tento dongle určen pro videokonferenční endpoint VC200, nicméně jej můžete využít také u videokonferencí VC500 a VC800, u kterých je potřeba využít dalšího WiFi donglu WF50.

Yealink WPP20 dongle pro bezdrátové sdílení

Při jedné videokonferenci je možné připojit až 8 zařízení WPP20, přičemž současně lze na obrazovce zobrazit až 4 plochy ze 4 notebooků, respektive jeden u VC200.

WPP20 podporuje operační systémy Windows, MAC OS nebo Apple Airplay, připojíte jej tedy na všechna zařízení, se kterými pracujete. WPP20 je vybaveno Wi-Fi a pracuje v pásmech 2,4 a 5GHz.

Zařízení je vybaveno standardním USB portem. Bezdrátové sdílení obsahu je poté přenášeno ve FULL HD kvalitě (1080p 30fps).

Velkou výhodou je možnost nahrávat probíhající video hovory na připojený notebook pomocí WPP20.

Yealink WPP20 dongle pro bezdrátové sdílení funkce


Instalace a zapojení nebylo nikdy jednodušší. Díky režimu plug and play můžete zařízení zapojit do svého notebooku a okamžitě začít sdílet obsah. Software dodávaný na WPP20 není třeba instalovat a rovněž není nutné instalovat jakékoliv ovladače do operačního systému. Nemusíte tak používat žádné propojovací kabely a na stole budete mít místo a krásně čisto.

Yealink WPP20 dongle
Yealink WPP20 dongle
Yealink WPP20 dongle
Yealink WPP20 dongle

Porovnat produkty: 0