Yealink MVC840 - videokonferenční endpoint pro SfB, Teams a Office365

Videokonferenční endpoint značky Yealink, který je vhodný do středních a velkých zasedacích místností až pro 18 osob a je plně integrovaný s komunikačními systémy od firmy Microsoft – Teams, Skype for Business a Office 365.

Produktový list
Kód
10001297
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
Běžně skladem
107 357 Kč s DPH
88 725 Kč bez DPH

Série Yealink MVC jsou videokonferenční řešení speciálně navržená pro místnosti Microsoft Teams. Řada MVC poskytuje řešení Teams videokonferencí pro všechny typy zasedacích místností. Jedinečný zážitek z videokonferencí zajišťuje vysoce výkonné mini-PC, při jehož konstrukci byl brán v úvahu důraz na estetiku, ale i praktičnost, která v sobě zahrnuje správu kabelů a poskytuje tak spolehlivé a flexibilní řešení pro nasazení do jakékoliv zasedací místnosti. Řada MVC disponuje přívětivím uživatelským rozhraním, kde stačí přijít do zasedací místnosti a jedním dotykem zahájit schůzku v prostředí Microsoft Teams nebo Skype for Business. Yealink MVC840 obsahuje dva nebo tři mikrofony VCM34 (je možné připojit až 6 jednotek) a 4K UVC84 USB PTZ kameru s 12x optickým zoomem, která splňuje požadavky na pokrytí velkých zasedacích místností.

Klíčové vlastnosti a benefity MVC840:

 • Přívětivé uživatelské rozhraní Microsoft Teams a perfektní konferenční zážitek
  Přívětivě uzpůsobené uživatelské rozhraní nabízí uživateli připojení ke schůzce jedním dotykem. Multifunkční dotykový panel MTouchII je navržený tak, aby bylo možné ovládat vše z jednoho místa. Umožňuje ovládat hovor, kameru, sdílet obsah a přináší spoustu dalších funkcí. Zároveň má MTouchII zabudovaný senzor na detekci pohybu člověka, který umožňuje automatické probuzení konferenčního systému a můžete tak okamžitě zahájit konferenci.

 • Funkce Auto-framing & inteligentní technologie odstranění hluku
  Kamera UVC84 poskytuje funkci Auto Framing, čímž je zajišťen záběr všech přítomných účastníků v zasedací místnosti bez nutnosti manuálního natáčení a posouvání kamery. Spolu s Yealink camera control plug-in lze provádět snadné ovládání (natáčení, naklánění nebo přiblížení) kamery. UVC84 je vybavena 12ti násobným optickým zoomem a podporuje hovory v rozlišení 4K, které zajistí zachycení každého účastníka v místnosti. Snímán zvuku zajišťují mikrofony VCM34 s rozsahem snímání 6 metrů/360° a ve spolupráci s Yealink Soundbar zaručí vysoce kvalitní ozvučení videokonference. Technologie Yealink Noise Proof eliminuje rušivé zvuky a ruchy na pozadí, díky níž si můžete vychutnat křišťálově čistý hlas i v hlučném prostředí.

 • Sdílení obsahu v reálném čase
  Unikátní řešení bezdrátového sdílení umožní účastníků videokonference sdílet obsah jediným kliknutím přes Wi-Fi dongle WPP20. Díky vysokému rozlišení 1080p/30fps poskytuje uživatelům lepší zážitek ze sdíleného obsahu. Kromě toho je možné sdílet obsah připojením se k portu USB-C nebo HDMI.

 • Jednoduché nasazení, snadné používání
  MCore je navržen tak, aby mohl být dle požadavků rozšiřován a mohl tak pokrýt různě velké videokonferenční místnosti. Díky správě kabeláže je zajištěno stabilní připojení. Jediným datovým kabelem CAT5e lze propojit oblast televize s konferenčním stolem, na kterém je umístěn ovládací panel MToucbII. Není potřeba žádný další zdroj pro napájení nebo prodlužovací kabel, což výrazně zjednoduší samotné nasazení systému.

 • Správa zařízení na dálku
  Řešení MVC podporuje Yealink Device Management Platform / Cloud Service, ve kterém můžete spravovat, sledovat, konfigurovat, aktualizovat a diagnostikovat všechna Yealink audio a video zařízení, která jsou součástí řešení této platformy.

Příklad rozložení zasedací místnosti

Ethernet porty 1x10/100/1000 Mb/s
MCU Ne
Endpoint Ano
Video rozlišení 4K, 60fps
Sdílení plochy Ano, vysílá i přijímá
Zoom kamery 12x optický, 3x digitální
Rozsah úhlů kamery H: 73° ±100°, V: 45°, +45° -90°
Externí mikrofony Ano, až 3 mikrofony VCM34
Signalizace Micrososft SfB, Teams, office 365
Datová rozhraní USB 3.0
HDMI výstup 2x
Line-in/Line-out Ne/Ne
USB Ano, 4x
Příručky Český krátký návod
VMR ne
Yealink MVC840
Yealink MVC840
Yealink MVC840
Yealink MVC840
Verze Velikost Datum zveřejnění Info
Krátký instalační manuál CZ 1,09 MB 21.6.2021
Krátký instalační manuál SK 1,11 MB 21.6.2021
Datasheet ENG 2,05 MB 21.6.2021
Aktuální FW pro Yealink MVC840 4 KB 21.6.2021

Porovnat produkty: 0