Yealink A30-020 - All-in-one A20 (20 MP kamera, zorný ú.:133°, 8 MEMS mikrofonů, repro), tablet CTP18, OS Android

Videokonferenční all-in-one řešení postavené na OS Android a určené pro MS Teams.

Produktový list
Kód
10001353
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
Běžně skladem
84 963 Kč s DPH
70 217 Kč bez DPH

Yealink A30 Teams videokonferenční systém je ideální řešení pro středně velké místnosti (až 11 účastníků).

Díky 8MP kameře a 120° superširokoúhlému objektivu poskytuje vynikající kvalitu videa. Spolu s elektrickou uzávěrkou pro ochranu soukromí a dalšími technologiemi umělé inteligence, včetně automatického rámování účastníků nebo sledování mluvčího, umožňuje uživatelům zažít chytřejší a bezpečnější videokonferenci.

8 MEMS mikrofonních polí a nová funkce Yealink noise proof přináší vynikající zvukový zážitek do středně velkých místností v plně duplexním režimu a zajišťuje, že bude slyšet a vidět každý účastník konference. A30 kombinuje kameru, mikrofony, reproduktor, Wi-Fi a Bluetooth do jednoho řešení a poskytuje tak jeho jednoduché nasazení. Výhodou tohoto řešení je možnost sdílení obsahu a whiteboardu, díky čemuž je schůzka interaktivní a umožňuje vzájemnou spolupráci.

Jednoduché a flexibilní nasazení, ale i výkonné funkce poskytují vynikající výkon při spolupráci přes videokonferenci.

Klíčové vlastnosti a benefity A30:

 • Inteligentní video spolupráce
  A30 je založen na operačním systému 9.0 s předinstalovanou aplikací Teams, takže všechny funkce mohou být ovládané jedním dotykem nebo pomocí dálkového ovladače. Zároveň Yealink A30 podporuje sdílení obsahu i whiteboardu, díky čemuž je schůzka interaktivnější a umožňuje vzájemnou spolupráci.

 • Jasná viditelnost každého
  Model A30 je vybaven čipsetem Qualcomm Snapdragon 845 a disponuje výkonným zpracováním obrazu a jeho kódováním a dekódováním. Kromě toho může díky své 8Mpx kameře zajistit maximální zážitek z videokonference. Superširoké zorné pole 120° umožňuje záběr na všechny účastníky videkonference bez nutnosti nastavení kamery. Dále lze automaticky optimalizovat jas obrazu i při snížení intenzitě světla nebo protisvětle, čímž je zajištěno, že jsou obličeje účastníků stále jasně viditelné.

 • Design dvou kamer s technologií umělé inteligence
  A30 je vybavena dvěma kamerami, první pro analýzu prostoru a druhou pro obrazový výstup. Model A30 disponuje technologií umělé inteligence, mezi kterou patří automatického rámování skupiny účastníků podle počtu a polohy nebo sledování mluvčího bez nutnosti nastavovat manuálně kameru. Účastníci se tak mohou plně věnovat konferenci, aniž by museli řešit správu a ovládání kamery.

 • Přesná lokalizace zvuku, plně duplexní režim
  Díky 8 MEMS mikrofonním polím má A30lepší schopnosti při odstranění šumu a odrušení. Nové technologie využité v zařízení dokáží potlačit akustické ozvěny a přináší tak vysoce kvalitní plně duplexní hovor s přesnějším snímáním hlasu.

 • Design All-in-one pro rychlé nasazení
  Integrace kamery, mikrofonů, reproduktoru, Bluetooth, Wi-Fi do jednoho řešení A30 minimalizují nároky na místo a počet kabelů rozmístěných po místnosti. Pro vaše snadné nasazení je vše připraveno tak, aby stačilo připojit videokonferenci k napájení a kabelu HDMI. Kromě toho je k dispozici Yealink Device Management pro snadnou správu.

Ethernet porty 1x10/100/1000 Mb/s
MCU Ne
Endpoint Ano
Sdílení plochy Ano
Zoom kamery dual kamera: 4x e-PTZ kamera, 10x hybrid (3,5x optický, 3x digitální)
Rozsah úhlů kamery dual kamera: 120°; 90° H: ±25°, V: ±16°
Externí mikrofony ano, 2x bezdrátové
Signalizace Teams, office 365
Datová rozhraní USB 2.0
HDMI výstup 2x
Line-in/Line-out Ano/Ano
USB 2x
Příručky Český krátký návod
Záruka 2 roky
VMR ne
videokonference Yealink A30
videokonference Yealink A30
videokonference Yealink A30
videokonference Yealink A30
videokonference Yealink A30
videokonference Yealink A30
videokonference Yealink A30
videokonference Yealink A30
Verze Velikost Datum zveřejnění Info
Datasheet ENG 13,50 MB 24.8.2021 ENG
Aktuální FW pro Yealink A30 4 KB 24.8.2021

Porovnat produkty: 0