Yealink MVC640-510 wireless - kamera UVC84, MCore, dotykový panel MTouchII, repro Mspeaker, bezdrát. mikrofony CPW90

Videokonferenční endpoint značky Yealink, který je vhodný do malých zasedacích místností až pro 11 osob a je plně integrovaný s komunikačními systémy od firmy Microsoft – Teams, Skype for Business a Office 365.

Produktový list
Kód
10001378
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
Běžně skladem
93 460 Kč s DPH
77 240 Kč bez DPH

érie Yealink MVC jsou videokonferenční řešení speciálně navržená pro místnosti Microsoft Teams. Řada MVC poskytuje řešení Teams videokonferencí pro všechny typy zasedacích místností. Jedinečný zážitek z videokonferencí zajišťuje vysoce výkonné mini-PC, při jehož konstrukci byl brán v úvahu důraz na estetiku, ale i praktičnost, která v sobě zahrnuje správu kabelů a poskytuje tak spolehlivé a flexibilní řešení pro nasazení do jakékoliv zasedací místnosti. Řada MVC disponuje přívětivím uživatelským rozhraním, kde stačí přijít do zasedací místnosti a jedním dotykem zahájit schůzku v prostředí Microsoft Teams nebo Skype for Business.

Yealink MVC640-Wireless-CPW90 obsahuje dva bezdrátové mikrofony CPW90 a 4K UVC84 USB PTZ kameru s 12x optickým zoomem, která splňuje požadavky na pokrytí středně velkých zasedacích místností.

Klíčové vlastnosti a benefity MVC640:

 • Přívětivé uživatelské rozhraní Microsoft Teams a perfektní konferenční zážitek
  Přívětivě uzpůsobené uživatelské rozhraní nabízí uživateli připojení ke schůzce jedním dotykem. Multifunkční dotykový panel MTouchII je navržený tak, aby bylo možné ovládat vše z jednoho místa. Umožňuje ovládat hovor, kameru, sdílet obsah a přináší spoustu dalších funkcí. Zároveň má MTouchII zabudovaný senzor na detekci pohybu člověka, který umožňuje automatické probuzení konferenčního systému a můžete tak okamžitě zahájit konferenci.

 • Funkce Auto-framing & flexibilní snímání hluku
  Kamera UVC84 poskytuje funkci Auto Framing, čímž je zajišťen záběr všech přítomných účastníků v zasedací místnosti bez nutnosti manuálního natáčení a posouvání kamery. Spolu s Yealink camera control plug-in lze provádět snadné ovládání (natáčení, naklánění nebo přiblížení) kamery. UVC84 je vybavena 12ti násobným optickým zoomem a podporuje hovory v rozlišení 4K, které zajistí zachycení každého účastníka v místnosti. Bezdrátové mikrofony CPW90 společně s Yealink Soundbar zaručují vysokou kvalitu zvuku konference. Účastníci mohou pohodlně mluvit díky možnosti libovolně přesouvat mikrofon CPW90 po konferenčním stolu.

 • Sdílení obsahu v reálném čase
  Unikátní řešení bezdrátového sdílení umožní účastníků videokonference sdílet obsah jediným kliknutím přes Wi-Fi dongle WPP20. Díky vysokému rozlišení 1080p/30fps poskytuje uživatelům lepší zážitek ze sdíleného obsahu. Kromě toho je možné sdílet obsah připojením se k portu USB-C nebo HDMI.

 • Jednoduché nasazení, snadné používání
  MCore je navržen tak, aby mohl být dle požadavků rozšiřován a mohl tak pokrýt různě velké videokonferenční místnosti. Díky správě kabeláže je zajištěno stabilní připojení. Jediným datovým kabelem CAT5e lze propojit oblast televize s konferenčním stolem, na kterém je umístěn ovládací panel MToucbII. Není potřeba žádný další zdroj pro napájení nebo prodlužovací kabel, což výrazně zjednoduší samotné nasazení systému.

 • Správa zařízení na dálku
  Řešení MVC podporuje Yealink Device Management Platform / Cloud Service, ve kterém můžete spravovat, sledovat, konfigurovat, aktualizovat a diagnostikovat všechna Yealink audio a video zařízení, která jsou součástí řešení této platformy.

Příklad rozložení zasedací místnosti

Ethernet porty 1x10/100/1000 Mb/s
MCU Ne
Endpoint Ano
Video rozlišení 4K, 60fps
Sdílení plochy Ano, vysílá i přijímá
Zoom kamery 12x optický, 3x digitální
Rozsah úhlů kamery H: 73° ±100°, V: 45°, +45° -90°
Externí mikrofony ano, 2x bezdrátové
Signalizace Micrososft SfB, Teams, office 365
Datová rozhraní USB 3.0
HDMI výstup 2x
Line-in/Line-out Ne/Ano
USB Ano, 4x
Příručky Český krátký návod
Záruka 2 roky
Videokonference Yealink MVC640 bezdrátová
Videokonference Yealink MVC640 bezdrátová
Verze Velikost Datum zveřejnění Info
Krátký instalační manuál CZ 1,09 MB 30.9.2021

Související produkty
Porovnat produkty: 0