VoIP řešení na míru

Máme mnoho let zkušeností, díky tomu umíme vytvořit kvalitní komplexní komunikační řešení na míru podle Vašich potřeb.

Používáme ověřené a spolehlivé produkty značek Yealink a Yeastar, jako jsou IP telefony, IP brány a IP ústředny. Naše řešení umíme také propojit s Vaším informačním systémem, abyste měli dokonalý přehled o Vaší firmě.

Spočítáme Vaši úsporu

Víte, že díky IP telefonování můžete ušetřit v průměru až 60% svých nákladů na volání? Nebo že investice se našim zákazníkům vrátí v průměru za méně než 1 rok? Spočítáme, kolik můžete ušetřit i za jak dlouho se investice vrátí Vám.

Navrhneme optimální řešení

Nemusíte se omezovat ve svých požadavcích, naše řešení se přizpůsobí vám. Upravíme a sestavíme jej podle vašich potřeb na míru.

Doporučíme konektivitu i operátora

Zajistíme potřebnou konektivitu u prověřeného poskytovatele. Na základě vašich potřeb doporučíme vhodného VoIP poskytovatele a postaráme se o vše potřebné pro propojení s novým systémem. Spolupracujeme s více VoIP operátory!

Kvalitní produkty

V našich realizacích používáme kvalitní produkty, na které poskytujeme plnou technickou podporu. Díky široké škále IP produktů pokrýváme celou komunikační síť, od ústředny po WiFi. Všechny naše produkty jsou kompatibilní se všemi VoIP standardy.

Nastavíme i zaškolíme

Zajistíme nastavení a konfiguraci tak, aby vyhovovalo vašim potřebám a vedlo ke snadné a srozumitelné obsluze. Zaškolíme veškerý personál tak, aby pro něj byla radost s novým systémem pracovat. A to určitě bude :-)

Pravidelný servis a péče

Každé IT řešení potřebuje péči. Postaráme se o servisní kontrolu a dohled nad bezproblémovým chodem vašeho řešení. Přebíráme odpovědnost za celé řešení. V případě nefunkčnosti se tak vyhnete problémům a mrzutostem s více dodavateli.

Porovnat produkty: 0