IP dohledové systémy Milesight

Zabezpečte své prostory IP kamerovým systémem. IP dohled, neboli síťové kamery jsou moderní variací klasických analogových kamer. Oproti analogovým kamerám však přináší mnoho výhod, ať už se jedná o mnohanásobně kvalitnější obraz nebo množství chytrých funkcí.

Kamery Milesight vynikají svou kvalitou i minimalistickým nenápadným provedením.

Buďte v obraze. Kdykoli a kdekoli s Milesihght

Věrný obraz ve dne v noci

Milesight kamery se vyznačují mimořádně kvalitním obrazem, ať už ve dne nebo i v noci.

Vybírat můžete mezi různými hodnotami rozlišení, kamery disponují rozlišením od FullHD (1920x1080 pixelů) až po 2592x1520 pixelů.
Díky nejmodernějším chipsetům a optice zaručují kamery Milesight obraz té nejvyšší kvality.

Kamery disponují integrovanými infračervenými LED diodami poslední generace pro noční vidění. Vysoký výkon, skvělá adaptivita i svítivost diod poskytují kamerám bezkonkurenčně nejlepší noční vidění na trhu. Dle jednotlivých modelů si můžete vybrat dosah nočního vidění od 10 m až do 60 m.

Mezi kamerami Milesight najdete také kamery s motorizovaným zoomem a zaostřením objektivu, můžete tak na dálku ovládat přiblížení obrazu, ale i clonu a ohniskovou vzdálenost.


Kompenzace protisvětla - funkce k nezaplacení

Při výběru bezpečnostní kamery je dobré pamatovat také na chytré funkce. Dle jednotlivých modelů lze vybírat kamery s možností úpravy sytosti, jasu, kontrastu i ostrosti obrazu, nechybí ani např. 3D redukce šumu.

Velmi praktická je funkce WDR (Wide Dynamic Range), neboli inteligentní kompenzace protisvětla. To znamená, že kamera dokáže zobrazit i místa skrytá ve stínu nebo přesvícená místa v jinak dobře osvětleném záběru. Více ukázek této funkce v praxi najdete v Porovnání videa.

Velmi výhodné jsou také různé alarmové notifikace, např. detekce pohybu, alarm při odpojení ze sítě nebo alarm při neoprávněné manipulaci s kamerou.

Kamery Milesight disponují SIP účtem, což znamená, že jim můžete přiřadit telefonní číslo. A v případě potřeby na ně můžete zavolat a online se podívat na aktuální záběry z kamery, bez nutnosti jakékoliv aplikace či softwaru.


H.265 - úspornější, lepší, ostřejší

Mezi kamerami Milesight objevíte také modely s nejnovější kompresí H.265. Proč je chtít?

Kamery Milesight s H.265 pro lepší a úspornější video

Tato revoluční inovace výrazně snižuje nároky na šířku pásma, objem ukládání i datový tok, v porovnání s předchozí kompresí H.264.

A teď česky. Tato komprese vám oproti předchozí H.264 ušetří až polovinu místa na vašem disku a i při mnohem menším datovém toku vám vykreslí parádně ostrý obraz.

Skvělá vychytávka, viďte? Kamery Milesight s H.265 najdete zde.


Počasí-odolné i Antivandal provedení

Kamery značky Milesight směle můžete používat i ve venkovním prostředí. Na výběr jsou modely s voděodolným a prachuvzdorným kovovým krytím, tyto modely díky speciální konstrukci zajišťují voděodolnost i ze strany připojení ethernetového kabelu. Ten je zcela utěsněn proti vniku vody a prachu do kamery. Podle modelu lze vybírat mezi různými stupni krytí IP66 a IP67.

Potřebujete kameru do problematického prostředí? Pak doporučujeme kamery Milesight v Antivandal provedení. Tyto kamery mají kovovou základnu a polykarbonátový obal, který odolá i velkému tlaku a otřesům. Na výběr jsou kamery s vysokou mechanickou pevností obalu IK09 nebo IK10.

PoE napájení - kamery Milesight

Kamery Milesight mají integrováno PoE napájení, do kamery vede pouze jeden kabel. Kamery mají inovativní véčkový otevírací mechanismus, který výrazně zvětšuje prostor pro kabeláž a usnadňuje práci s připojením.

Kamery podporují také vložení MicroSD karty pro přímé ukládání záznamu.
Aplikace a software zdarma

Milesight software a aplikace pro dokonalý přehled

Značka Milesight zahrnuje kompletní portfolio pro bezpečný dohled - do rodiny Milesight patří nejen kamery, ale také nahrávací zařízení, různé příslušenství a v neposlední řadě také množství různých aplikací a software pro správu kamerového systému.

Záleží jen na Vás a Vašich potřebách, na výběr jsou aplikace pro mobilní telefony i software pro správu desítek kamer. A najdete je zde.


Praktické ukázky použití

Ukázka použití pro domácnost:                                                  Ukázka použití pro firmu:

Ukázka použití bezpečnostních kamer Milesight                                Schéma zapojení bezpečnostních kamer Milesight


Poradíme Vám!

Nabídka produktů Milesight je široká, proto Vám s výběrem vhodného IP dohledu rádi pomůžeme a poradíme.

Kontaktujte nás!

JOYCE ČR - Petr Fiala

Petr Fiala
account manažer

tel.: +420 539 088 026
mobil: +420 724 238 227
petr.fiala@joyce.cz

Porovnat produkty: 0