Firemní profil

Jsme specialisté na moderní komunikační technologie a alternativní zdroje energie.
JOYCE ČR, s.r.o. byla založena v roce 1996, na českém a slovenském trhu tedy působíme již více než 20 let.


KOMUNIKAČNÍ TECHNOLOGIE

Jsme výhradním dovozcem značek Yealink, Yeastar a WELL pro Českou republiku a Slovensko. Jsme jednička na trhu v prodeji IP telefonů a kompletních VoIP řešení na míru. Specializujeme se na VoIP produkty a řešení na míru, dodáváme také networking produkty.

Jsme držiteli několika prestižních ocenění Gold a Platinum distributor Yealink, získali jsme také certifikát Top Czech Quality.

  • Nabízíme vyvážené portfolio produktů Yealink, Yeastar a WELL - IP telefony, ústředny a brány, WiFi a xDSL zařízení.
    Dodáváme naše produkty významným operátorům (Telefónica O2, T-Mobile, Slovak Telekom,...) i distributorům (AT Computers, Agem,...).
  • Pořádáme školení, poskytujeme kvalitní obchodní i technickou podporu a servis.
  • Zajišťujeme české / slovenské lokalizace produktů, podílíme se na vývoji dodávaných produktů, umíme přizpůsobit řešení Vašim požadavkům.


FOTOVOLTAIKA

Na návrh a realizaci střešní fotovoltaické elektrárny (FVE) u nás navazují i další činnosti, jako jsou optimalizace výroby FVE či optimalizace spotřeby vyráběné energie, řešíme také akumulaci elektřiny. Realizujeme mikroelektrárny, ostrovní fotovoltaické systémy i solární elektrárny na míru.

  • Realizace solárních elektráren zajišťujeme kompletně na klíč vč. administrativy a následného monitoringu námi vyvinutým systémem JoyCare.
  • Všechny komponenty elektrárny pečlivě volíme s ohledem na jejich maximální výkon, spolehlivost a životnost. Do realizací používáme kvalitní fotovoltaické panely Axitec a špičkové střídače GoodWe, Solutronic, SolarEdge a Imeon.
  • Celé řešení FVE navrhujeme s důrazem na maximální účinnost ve vazbě na ohřev vody a vytápění. Výkon optimalizujeme ve vztahu ke spotřebě objektu.
  • Pro starší FVE realizujeme řešení minimalizující vliv stínění a stárnutí panelů.
  • Více informací najdete na našem webu www.joyce-energie.cz.


JOYCE patří ke stabilním českým firmám na trhu, s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb a spokojenost zákazníka.
Jsme spolehlivý tým lidí, udržujeme tempo s dobou a šíříme pozitivní přístup k životu.

Porovnat produkty: 0