Definice technické podpory na produkty a řešení dodávané JOYCE

Technická podpora zdarma:

 • Telefonická / e-mailová rada s nastíněním potřebných kroků k řešení Vašeho problému.
 • Telefonická / e-mailová rada s odkazem na místa, kde najdete řešení Vašeho problému podrobněji: manuál, FAQ, fórum atd.
 • Doporučení, jak do budoucna postupovat, aby Váš produkt / řešení fungoval dlouhodobě bezchybně a Vy si vždy poradili – nabídka technického školení, služby SLA atd.
 • Předání zákazníka / dotazu na kolegu, pokud se již nejedná o technickou podporu – obchod, logistika, marketing atd.


Placený servis pro Vás:

 • Vzdálená konfigurace = my se vzdáleně připojíme a provedeme všechny úkony potřebné ke zprovoznění ústředny, brány, telefonů, RTX řešení nebo videokonference.
 • Vy jako zákazník jste přítomen u daného produktu a my Vás navádíme po telefonu krok po kroku.
 • Analýza zaslaných logů, příp. hledání příčiny Vašeho problému pomocí vzdáleného přístupu, kdy operace trvá déle než 15 minut a kdy je problém na straně zákazníka (chyba je v jeho síti - např. routeru, u VoIP operátora, špatně nastavený nějaký parametr atd.). V tomto případě se se zákazníkem náš pracovník spojí ve chvíli, kdy se rychlá technická podpora mění na placený servis, obě strany se tedy dohodnou na dalším postupu, tento rozhovor bude monitorován. V případě, že je problém u zařízení od JOYCE, nebudeme Vám nic fakturovat.
 • Zákazník vyžaduje pomoc, která přímo nesouvisí s nastavením PBX / brány, videokonference, RTX nebo dalších produktů od JOYCE. Např. neumí zkomprimovat WAV do GSM formátu pro IVR apod. Zde náš produkt manažer poradí, kde najde zákazník manuál. Pokud si však nadále zákazník nebude vědět rady, další pomoc je již zpoplatněna.
 • V případě opakovaných dotazů jednoho zákazníka, na podobná témata – zde bude zákazník upozorněn, že další dotazy budou již zpoplatněné. Zákazníkovi v tomto případě doporučujeme technické školení a/nebo službu SLA – viz část Doporučení.
 • Placený servis se dojednává písemnou (e-mailovou) formou.


Částka účtovaná zákazníkovi za placený servis = hodinová sazba 1610,- bez DPH. Lze účtovat i po půl hodinách. Cena je závislá na cenové úrovni, ve které se zákazník nachází.

Pokud využíváte placený servis častěji než 1x za půl roku:

 • Doporučujeme objednat si službu SLA, s výběrem šitým na míru Vám rádi pomůžeme. Velká výhoda pro Vás = zákazníci s SLA službou mají pro nás nejvyšší prioritu! Váš technický problém tedy bude řešen přednostně, ostatní technická podpora i placený servis musí vždy počkat.
 • Doporučujeme účast na technických školení na ústředny / brány, RTX nebo videokonferenční produkty, které pořádáme minimálně 6x ročně. V případě účasti do 5ti osob Vás vyškolíme individuálně, dle Vašich potřeb. Školení se koná v sídle JOYCE ČR v Brně, k dispozici jsou veškeré produkty Yealink / Yeastar / WELL.


Nejste si jistí, zda se jedná o technickou podporu zdarma nebo již o placený servis? Ptejte se našeho produkt manažera.


Porovnat produkty: 0